Studija „DreamWorks Animation“ priklausys kompanijai „Comcast“

Studija „DreamWorks Animation“ priklausys kompanijai „Comcast“

Korporacija „Comcast“, kuriai priklauso „NBC Universal“, nusipirko žymiąją Holivudo studiją „DreamWorks Animation“. Kaip skelbia televizijos kanalas CNN, sandoris siekia 3,8 mlrd. dolerių. Volstryto analitikai teigia, jog toks pirkinys primena mažesnio masto sandorį tarp studijos „Disney“ ir „Pixar“.

Nauja nuosavybė leis studijai „Universal“ pagerinti savo situaciją šeimyninių pramogų rinkoje, nepaisant to, kad studijos aktyve yra tokios pelningos frančizės kaip „Pakalikai“ (angl. „Minions“ ir „Bjaurusis Aš“ (angl. „Despicable Me“). Tačiau dabar kino studija turės „Šreką“ (angl. „Sherk“), „Madagaskarą“ (angl. „Madagascar“), „Kung Fu Pandą“ (angl. „Kung Fu Panda“) ir kitus „DreamWorks Animation“ priklausančius animacinius projektus.

Studija „DreamWorks Animation“ buvo įkurta 1994 metais Steveno Spielbergo, Davido Geffeno ir Jeffrey‘io Katzenbergo. Pastarasis 22 metus vadovavo šiais studijai. Taip pat J. Katzenbergas liks naujosios studijos valdžios konsultantu.

Studija „DreamWorks Animation“ nors ir priklausys „NBC Universal“, tačiau ji dirbs savarankiškai, nepaisant to, jog „Universal“ turi animacinį dalinį „Illumination“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles