Aiškėja galimos pretendentės į pagrindinį vaidmenį „Kovos angele“

Aiškėja galimos pretendentės į pagrindinį vaidmenį „Kovos angele“

Filmo „Alita: kovos angelas“ (angl. „Alita: The Battle Angel“) režisierius Robertas Rodriguezas ir juostos prodiuseris Jamesas Cameronas įnirtingai ieško savo būsimam filmui pagrindinio vaidmens atlikėjos. Kaip praneša portalas „The Hollwyood Reporter“, jie jau turi savo trumpąjį pretendenčių sąrašą.

Pagrindinį vaidmenį „Kovos angele“ gali atlikti keturios Holivudo naujokės. Pirmoji iš jų žinoma iš „5-osios bangos“ (angl. „The 5th Wave“) ir „Svečio“ (angl. „The Guest“) aktorė Maika Monroe. Kita pretendentė – Zendaya, kuri jau kitais metais pasirodys naujame „Žmogaus-voro“ (angl. „Spider-Man: Homecoming“) filme. Taip pat į sąrašą pateko filmo „Bėgantis labirintu: išmėginimai ugnimi“ (angl. „Maze Runner: The Scorch Trials“) žvaigždė Rosa Salazar ir Bella Thorne, kurią galėjome matyti filme televiziniame seriale „Klyksmas“ (angl. „Scream“).

Kol kas kino studija  „20th Century Fox“ dar yra ankstyvoje filmo kūrimo stadijoje, nes bando sumažinti juostos produkcijos biudžetą, kuris šiuo metu siekia 175-200 mln. dolerių. Taip pat anoniminiai šaltiniai teigia, jog per būsimo filmo vienos scenos serijų testą studijai ir kūrėjams labiausiai patiko Zendaya.

„Alita: kovos angelas“ pasakos apie kyborgę, kurią šiukšlyne suranda mokslininkai. Iš savo ankstesnio gyvenimo neprisimenanti nieko išskyrus mirtinų kovos menų treniruotes, kyborgė tampa skalpų medžiotoja, sekančia paskui nusikaltėlius. Šiame veiksmo ir nuotykių filme taip pat bus plėtojamos savęs atradimo ir meilės paieškų temos.

Kada pasirodys šis japonų manga paremtas filmas nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles