Daktarui Streindžui išrinko blogietį

Daktarui Streindžui išrinko blogietį

Dar šių metų sausio mėnesį buvo pranešta, jog Chiwetelis Ejioforas gavo studijos „Marvel“ ruošiamam filmui „Daktaras Streindžas“ (angl. „Dr. Strange“) vaidmenį, bet tik dabar buvo atskleista, ką būtent turės įkūnyti britų aktorius. Iš oficialaus studijos pranešimo, Oskaro nominantas turės suvaidinti Benedicto Cumberbatcho vaidinamo personažo priešininką, baroną Mordo.

Pirmą kartą šis personažas komiksų puslapiuose pasirodė 1963 metais. Jis apibūdinamas kaip vienas iš galingiausių burtininkų, kuris sugeba manipuliuoti energija, kurti astralines projekcijas ir iliuzijas, keisti materijas, atgaivinti daiktus ir teleportuotis į kitas dimensijas bei epochas. Jis, kaip ir Styvenas Streindžas, buvo aukščiausiojo Tibeto burtininko mokinys, tačiau atėjus konkurentui, labai supyko, todėl pasistengė nuversti savo mokytoją iš jo vykdomų pareigų ir net jį nužudyti. Planai nepavyko, jis buvo sulaikytas ir visiems laikams ištremtas iš Tibeto.

Kaip teigia kino portalas „Deadline“, Ejioforo personažas galimai bus teigiamas veikėjas. Gali būti, jog baronas Mordo apjungs savy įvairius „Daktaro Streindžo“ komiksų mitologijos elementus. Ir tai nenuostabu, nes filmo, kurį režisuoja Scottas Derricksonas, scenarijus kardinaliai skiriasi nuo to, kas yra pateikta originaliuose komiksuose. Filme Aukščiausias burtininkas ir jo mokiniai pavirs į moteris. Juostos protagonistą apmokins Tildos Swinton suvaidinta veikėja.

Artimiausiu metu Ch. Ejioforas pasirodys filmuose „Trejos devynerios“ (angl. „Triple 9“), „Marsietis“ (angl. „The Martian“) ir „Paslaptis jų akyse“ (angl. „Secret in Their Eyes“).

Filmo „Daktaras Streindžas“ premjera įvyks 2016 m. spalio 26 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles