„Rytojaus žemė“ studijai „Disney“ atnešė 140 mln. dolerių nuostolius

„Rytojaus žemė“ studijai „Disney“ atnešė 140 mln. dolerių nuostolius

Fantastinio nuotykių filmo „Rytojaus žemė“ (angl. „Tomorrowland“) fiasko gali kainuoti studijai „Disney“ nuo 120 iki 140 milijonų dolerių. Apie tai praneša kino portalas „The Hollywood Reporter“, kurie prieš kelis mėnesius pranašavo šiam filmui nesėkmę.

Būtent tokia solidi suma gresia studijai, į juostos kūrimą investavusiai 190 milijonų dolerių ir dar apie 150 milijonų į filmo reklaminę kampaniją. Tai pats didžiausias studijos „Disney“ nuostolis nuo filmo „Vienišas klajūnas“ (angl. „The Lone Ranger“) pasirodymo. Tada studija patyrė net 190 milijonų dolerių nuostolį.

„Rytojaus žemė“ šiais metais tapo trečiuoju didelio biudžeto filmu, kuriam mažas žiūrovų aktyvumas pakišo koją. Anksčiau toks pats likimas aplankė studijos „Universal“ filmą „Septintasis sūnus“ (angl. „The Seventh Son“) ir studijos „Warner Bros“ fantastinę juostą „Jupiterė. Pabudimas“ (angl. „Jupiter Ascending“). Šie projektai įrodė, jog rizika investuoti į originalius ir neturinčius gerbėjų rato filmus, yra itin didelė. Nenuostabu, kodėl kino kūrėjai gėriau imasi perdirbinių, tęsinių ir priešistorių, o ne lepina žiūrovus originaliomis juostomis.

Filmą „Rytojaus žemė“ režisavo žinomas studijos „Pixar“ animatorius ir filmo „Misija neįmanoma: Šmėklos protokolas“ (angl. „Mission Impossible: Ghost Protocol“) kino kūrėjas Bradas Birdas. Juosta buvo paremta „Disneilendo“ nuotykių parko atrakcionu. Pagrindinius vaidmenis atliko George‘as Clooney‘is, Hughas Laurie‘is, Britt Robertson ir Tomas McGrawas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles