Paankstinama „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ premjera

Paankstinama „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ premjera

Po to, kai visi pasaulio kinomanai dantis sukandę laukė, kada galiausiai susidurs „Marvel“ ir „DC“ visatos, daliai visų žiūrovų ir dvikovos laukėjų teks nusivilti. Neatrėmę galimo finansinio nuosmukio „DC“ savo daugiau vilčių suteikiantį filmą „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ paankstino dviem mėnesiais, taip pasitraukdamas iš biudžeto dvikovos su „Kapitonu Amerika 3“. Dabar filmas pasirodys 2016 m. kovo 26 dieną.

Nepaisant to, kad didelė dalis „DC“ fanų liko nepatenkinto sprendimu, akivaizdu, jog studija pabijojo mažesnio pelno. Priežastis labai paprasta – „Marvel“ gali sau leisti turėtų nuostolių kito galingo filmo starto metu, todėl jiems nėra jokio reikalo keisti premjeros datas. Turėdami tokią didelę ir stiprią visatą su „Toru“, „Keršytojais“, „Geležiniu žmogumi“ ir, dabar jau, „Galaktikos sergėtojais“, jie neturi ką prarasti. Tuo tarpu „DC“ teturi Supermeną ir užmarštint grimstantį C. Nolano Betmeną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Kinofanas / 2014 rugsėjo 1

    Netiesa, kad Betmenas eina į užmarštį.Aš manau po sėkmingo Batman vs Superman starto ne tik bus atkurta Batmano istorija, beir laukia Green Latern rebootas ir Teisingumo Lyga. Ir dar Warner Bros su DC comics turi planu pakelti 11 filmų: tokių „Aquaman“, „Wonder Woman“, kitų pavadinimai dar neaiškūs:)

  2. Pranis / 2017 balandžio 2

    Kodel negaliu ziuret filmo? A?