Prie trečiosios „Ernio“ dalies prisijungia dar du aktoriai

Prie trečiosios „Ernio“ dalies prisijungia dar du aktoriai

Šią savaitę prie naujojo režisieriaus Jameso Mangoldo filmo „Ernis 3“ (angl. „Wolverine“) prisijungė dar du aktoriai. Hugh Jackmanui, Patrickui Stewartui ir Boydui Holbrookui kompaniją palaikys britai – Richardas E. Grantas ir Stephenas Merchantas. Apie tai praneša portalas „Collider“.

Būsimo filmo siužeto detalės laikomos paslaptyje, tačiau žinoma, kad Richardas E. Grantas suvaidins pamišusį mokslininką. Per savo karjerą aktorius suvaidino nemažai tokių vaidmenų, todėl trečiam „Erniui“ tikrai pasisekė turėti tokį talentą. Kokį vaidmenį atliks S. Merchantas, nepranešama.

Richardas E. Grantas žinomas iš tokių filmų kaip „Hadsono vanagas“ (angl. „The Hudson Hawk“), „Penelopė“ (angl. Penelopa“) ir Franciso Fordo Copolla juostos „Drakula“ (angl. „Dracula“). Stephenas Merchantas dažniausiai pasirodo komedijose kaip „Kietašikniai“ (angl. „Movie 43“) ir „Pašėlę pirmieji metai“ (angl. „I Give it a Year“). Jis taip pat yra vienas iš komedinio serialo „Ofisas“ (angl. „The Office“) scenaristų ir prodiuserių.

Finalinis „Ernio“ filmas, kuriame paskutinį kartą savo žymiajame mutanto Logano vaidmenyje pasirodys Hugh Jackmanas, į kino ekranus atkeliaus 2017 m. kovo 2 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles