Į septintąjį „Sostų karų“ sezoną sugrįš seniai matytas veikėjas

Į septintąjį „Sostų karų“ sezoną sugrįš seniai matytas veikėjas

Šiuo metu vykstančio septintojo „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) sezono filmavimo metu akyli praeiviai pastebėjo ir jau seniai seriale matytą veidą.

„Youtube“ tinklapyje pasirodė keli Ispanijoje nufilmuoti epizodai, kuriuose galima matyti ne tik vienus pagrindinių serialo veikėjų įkūnijančius Peterį Dinklage‘ą (vaidinantį Tirioną) ir Liamą Cunninghamą (vaidinantį Davosą), bet ir aktorių Joe Dempsie, kuris įkūnija Gendrį.

Primename, kad Gendris yra dar pirmajame sezone Nedo Starko atrastas kalvis, kuris yra karaliaus Stanio Barateono nesantuokinis sūnus. Nedas siekė apsaugoti vaikiną išsiuntęs jį tarnauti į Nakties sargybą, tačiau jis buvo pagrobtas ir perduotas Melisandrai. Davosas trečiojo sezono pabaigoje padėjo vaikinui pabėgti ir paskutinį kartą Gendrį žiūrovai matė irkluojantį tolyn nuo pagrobėjų.

„Sostų karų“ gerbėjus sudomino būtent tai, kad J. Dempsie buvo pastebėtas kartu su L. Cunninghamu, kadangi Davosas buvo paskutinis veikėjas, su kuriuo bendravo Gendris. Panašu, kad serialas juodu ir vėl suves kartu.

Tai jau ne pirmas kartas, kai spėjama, kad į serialą sugrįš Gendris. Dar rugsėjo mėnesį J. Dempsie buvo pastebėtas Airijoje, kur tuomet vyko „Sostų karų“ filmavimas.

Septintasis „Sostų karų“ sezonas pasirodys 2017 m. pavasario pabaigoje arba vasaros pradžioje. Kaip jau oficialiai paskelbė HBO televiziją, sezoną sudarys tik septynios (vietoj įprastų dešimt) serijos, o šešių serijų trukmės aštuntasis sezonas užbaigs ir visą serialą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles