Nesutarimai tarp R. Reynoldso ir kūrybinės komandos drasko „Deadpool“ tęsinį

Nesutarimai tarp R. Reynoldso ir kūrybinės komandos drasko „Deadpool“ tęsinį

Didžiausiu šių metų siurprizu tapusį filmą „Deadpool“ studija „20th Century Fox“ suskubo išnaudoti kaip įmanoma labiau ir stebėtinai greitai nusprendė kurti juostos tęsinį. Skubėjimas, tiesa, turėjo savo aukų – antrosios dalies kūrimo metu pradėjo byrėti originaliojo filmo kūrybinė grupė.

Anot tinklapio „Deadline“, filmą dėl kūrybinių nesutarimų paliko režisierius Timas Milleris, taip pat režisavęs ir pirmąją „Deadpool“ dalį. Pagrindine nesutarimų priežastimi yra įvardijamas T. Millerio konfliktas su Deadpoolą įkūnijusiu Ryanu Reynoldsu, nors tikslios konflikto priežastys nėra įvardijamos.

Toks posūkis yra išties keistas, kadangi būtent R. Reynoldso ir T. Millerio duetas atvedė „Deadpool“ į kino teatrus. „20th Century Fox“ šį filmą žiūrovams žadėjo jau nuo 2010 metų, kuomet pradinį scenarijų parašė scenaristai Rhettas Reese‘as ir Paulas Wernickas, tapę galutiniais šių metų pradžioje pasirodžiusio filmo scenaristais ir rašantys juostos tęsinį.

Pagrindine studijos motyvacija galiausiai sukurti „Deadpool“ filmą tapo 2014 metų vasarą internete nutekinta parodomoji filmo scena, kuri buvo sukurta dar 2012 metais ir kurioje kompiuterinių efektų pagalba sukurtą Deadpoolą taip pat vaidino R. Reynoldsas. Nors vis dar neaišku, kas nutekino ypač pozityviai internete sutiktą įrašą, neabejotina, kad tai padarė vienas iš keturių minėtų vyrų, o šiemet buvo įsibėgėję gandai, jog tai padarė būtent T. Milleris. Todėl į tęsinį nesugrįš bene pagrindine filmo pasirodymo priežastimi tapęs žmogus.

Vienaip ar kitaip, T. Millerio gyvenimas dėl „Deadpool“ tikrai pasikeitė. Anksčiau dirbęs vaizdo efektų kūrėju, T. Milleris pirmą kartą savo režisūros sugebėjimus pademonstravo būtent su „Deadpool“. Ir panašu, kad šios profesijos jis artimiausiu metu neatsisakys – „Deadline“ jau skelbia, kad jis yra pagrindinis kandidatas režisuoti kitą „20th Century Fox“ juostą „Influx“, todėl akivaizdu, kad su studijos vadovais jis išsiskyrė taikiai.

Tuo tarpu T. Millerio pasitraukimas neturėtų sustabdyti „Deadpool“ tęsinio kūrimo. Šių metų vasarį pasirodžiusi juosta, kurioje be R. Reynoldso taip pat pasirodė Morena Baccarin ir T.J. Milleris (turintys sugrįžti į tęsinį), kainavo didiesiems Holivudo filmams neįprastai mažą sumą (apie 60 mln. dolerių) ir visame pasaulyje uždirbo beveik 800 mln. dolerių. Tokie įspūdingi skaičiai žavi kiekvieną studiją ir tokioje situacijoje nesukurti filmo tęsinio būtų tiesiog nepadoru.

Kol kas planuojama, kad antroji „Deadpool“ dalis pasirodys 2018 metų pradžioje, tačiau kūrybiniai nesutarimai premjerą gali ir pavėlinti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles