Pristatytas Darreno Aronofsky‘io mistinės dramos „Mama“ anonsas

Psichologinių trilerių genijus Darrenas Aronofsky‘is grįžta su savo naujuoju projektu „Mama“ (angl. „Mother!)”. Jeigu esate matę jo filmus „Pi“, šokiruojantį „Requiem svajonei“ ar dramą „Juodoji gulbė“  tikrai žinote, kad filme lauks ne vienas intriguojantis siužeto vingis ir žinoma – šiurpuliukai nugaroje.

Į pagalbą pasitelkęs pirmos klasės aktorių komandą, įskaitant Oskaro laureatus Jennifer Lawrence ir Javierą Bardemą, taip pat Michelle Pfeiffer, Edą Harrisą, Domhnallą Gleesoną ir kitus, amerikiečių režisierius yra pasiryžęs susigrąžinti savo gerą reputaciją po paskutiniojo, silpnai įvertinto filmo „Nojaus laivas“.

Pristatytas anonsas nuteikia išties džiuginančiai, gal net šiek tiek baugina. Smagiausia, jog treileris neatskleidžia per daug filmo detalių ir yra išlaikomas juostos siužeto paslaptingumas. Remiantis psichologinės dramos siužetu, „Mama“ pasakos apie porą, kurios tarpusavio ryšys patiria išbandymą kuomet į jų namus atvyksta nekviesti svečiai ir taip sujaukia jų ramią būtį.

Pirmieji laimingieji siaubo prieskonių turintį filmą galės pamatyti vykstančiuose Venecijos ir Toronto filmų festivaliuose, o kino teatruose skelbiama oficiali premjeros data yra rugsėjo 15.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles