Naujame Pokemonų filmo anonse – nauji ir dar nematyti personažai

Įmonės „The Pokemon Company International“ ir „Fathom Events“ sujungė savo jėgas, kad pristatytų jums galbūt daugumai nostalgiją sukelsiantį filmą „Pokémon The Movie: The Power of Us“. Deja, šis filmas pasieks tik pasirinktas šalis ir jų kino teatrus, tad dar nėra visiškai aišku, kas turės galimybę išvysti naują pokemonų istoriją. Pirmasis „Pokemonų filmo“ anonsas jau buvo paskelbtas, o filmą, kuris bus tik riboto išleidimo, turėtumėme išvysti šių metų pabaigoje.

Liepos 30-ąją įmonės „The Pokemon Company International“ atstovai paskelbė, kad jie dar kartą sujungia savo jėgas su „Fathom Events“ naujam animaciniam filmui apie daugumos prisimenamus ir atpažįstamus pokemonus. Amerikoje esančios ir sutartis dėl filmo rodymo turinčios vietovės jį rodyti turėtų lapkričio 24 d., 26 d., 28 d. bei gruodžio 1 d. Susitarimas su „Fathom Events“, atpažįstama kompanija kino platinimo versle, seka sėkmingą pernykštį bendradarbiavimo projektą, kuomet buvo demonstruotas filmas „Pokémon the Movie 20: I Choose You!“, kuris į kino sales surinko daugybę pokemonų gerbėjų pasauliniu mastu.

Remdamasis visame pasaulyje populiariu „Pokémon“ prekiniu ženklu, filmas „Pokémon the Movie: The Power of Us“ pasakoja apie Ešo ir Pikačiu nuotykius, kai jie prisijungia prie pilnos naujų ir dar mums nematytų personažų armijos, kad išgelbėtų pajūryje esantį miestą nuo besitęsiančių grėsmingų incidentų. Filmo įvykiai rutuliojasi tuo metu, kai mieste vyksta pokemono Lugia festivalis. Pripildytas unikalių iššūkių ir įtraukiančių pokemonų kautynių, šis mielas filmas iliustruoja komandinio darbo vertę ir vieni kitų skirtumų nepaisymą. Taip šį filmą komentavo vyresnysis „The Pokémon Company International“ įmonės rinkodaros direktorius. Taip pat jis teigė, kad tai puiki proga pokemonų gerbėjams surasti dar daugiau įdomybių apie šią istoriją: „Šis pokemonų filmas suteikia galimybę fanams ir šeimoms susiburti drauge ir tapti naujos istorijos, naujų veikėjų ir dar neatrasto Pokemonų pasaulio liudytojais. Mes nekantraujame, kada galėsime prikelti pokemonų magiją antram gyvenimui didžiuosiuose ekranuose, drauge su „Fathom Events“. Deja, ilgai lauktas filmas bus rodomas tik pasirinktuose kino teatruose. O daugiau informacijos apie tai, kokiuose dar kino teatruose ir kada bus rodomas šis filmas, kaip reikės įsigyti bilietus ir pan. – greitu metu.

Apskritai, nuo tos dienos, kai Japonijoje, kur ir gimė visa pokemonų istorija, debiutavo filmas „Pokémon the Movie: Everyone’s Story in Japan“, juosta sulaukė plataus žiūrovų rato. Ray’us Nuttas, generalinis „Fathom Events“ direktorius komentavo: „Džiaugiamės galėdami dirbti su „Pokémon“ įmone už Japonijos ribų, ties naujausiu jų animaciniu debiutu. Mes tikimės, kad suteiksim jus dar vieną aukštos kokybės pokemonų nuotykį ir taip nudžiuginsim jų gerbėjus ne tik visoje šalyje, tačiau ir užsienyje.“ Pirmasis filmo „Pokémon The Movie: The Power of Us“ anonsas, buvo paskelbtas „Pokémon“ youtube kanale.

„The Pokémon Company International“ yra dukterinė „The Pokémon Company“ Japonijoje įmonė, kuri prižiūri prekės ženklo veiklą už Azijos ribų. Pokemonai pirmą kartą pasirodė 1996 m. Japonijoje ir iki šių dienų yra bene vienas populiariausių vaikų pramogų prekės ženklų pasaulyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles