Steve’as McQueenas kurs dokumentinį filmą apie Tupacą Shakurą

Steve’as McQueenas kurs dokumentinį filmą apie Tupacą Shakurą

Anglų režisierius Steve‘as McQueenas, išgarsėjęs tokiais filmais kaip „Oskaro“ laureatas „12 vergovės metų“ (angl. „12 Years a Slave“) ir „Gėda“ (angl. „Shame“), režisuos dokumentinį filmą apie reperį Tupacą Shakurą, skelbia „The Hollywood Reporter“.

„Aš esu nepaprastai sujaudintas, kad galėsiu tyrinėti šio legendinio atlikėjo gyvenimą. Aš lankiau Niujorko kino mokyklą 1993 metais ir prisimenu besiskleidžiantį hip hopo pasaulį. Nekantrauju artimai dirbti su Tupaco šeima ir parodyti nepagražintą šio talentingo žmogaus istoriją“, – kalbėjo S. McQueenas.

Tupacas Shakuras buvo ikoniškas vakarinės JAV pakrantės hip hopo atlikėjas, poetas, aktorius ir aktyvistas, kuris pardavė 75 mln. įrašų visame pasaulyje. Muzikantas buvo nušautas 1996 metų rugsėjo 7 dieną Las Vegase ir po šešių dienų mirė. Jam buvo 25-eri.

Tupaco gyvenimas ir mirtis bus nagrinėjami ne tik pasirodysiančioje S. McQueeno dokumentikoje. Muzikinių vaizdo klipų režisierius Benny‘is Boomas kuria biografinį filmą „All Eyez on Me“, kuris pasirodys šią vasarą, o Johnny‘is Deppas juostoje „LAbyrint“ turėtų suvaidinti Los Andželo policijos detektyvą, kuris tyrė Tupaco Shakuro ir jo konkurento, kito reperio, Notorious B.I.G. nužudymus.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles