J. Gyllenhaalas prisijungia prie R. Reynoldso naujame „Deadpool“ kūrėjų filme

J. Gyllenhaalas prisijungia prie R. Reynoldso naujame „Deadpool“ kūrėjų filme

Prie pastaraisiais metais itin išpopuliarėjusių filmų apie kosmosą ruošiasi prisijungti dar vienas gigantas – „Gyvybė“ (angl. „Life“). Kaip praneša „Variety“, filmas ką tik tapo dar įspūdingesniu, kadangi prie jo prisijungė aktorius Jake‘as Gyllenhaalas.

Aktoriui tai bus dar vienas aukšto lygio projektas, o pastaruoju metu jų savo užantyje jis turi tikrai daug. Vien pernai J. Gyllenhaalas pasirodė tokiuose filmuose kaip „Everestas“ (angl. „Everest“) ir „Kirtis dešine“ (angl. „Southpaw“), o 2014 m. visus nustebino savo vaidyba juostoje „Nakties klajūnas“ (angl. „Nightcrawler“), kuriame pademonstravo savo draminius sugebėjimus.

Anot „Variety“, šiais metais pasirodysiantys du jo filmai – „Griovimas“ (angl. „Demolition“) ir „Naktiniai žvėrys“ (angl. „Nocturnal Animals“) – jam turėtų atnešti dar daugiau pripažinimo.

Nežinoma, kokį vaidmenį jis atliks filme „Gyvenimas“, tačiau kompaniją jam palaikys ne ką menkesni aktoriai. Jau prieš kurį laiką buvo patvirtinta, kad filme pasirodys Rebecca Ferguson, pernai išgarsėjusi po filmo „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“), ir Ryanas Reynoldsas, šiuo metu besidžiaugiantis šlove po filmo „Deadpool“ pasirodymo.

Negana to, „Gyvenimo“ kūrėjai – tie patys žmonės, kurie yra atsakingi už šį R. Reynoldso pasiekimą. Filmą parašė „Deadpool“ scenaristai Paulas Wernickas ir Rhettas Reese‘as.

Tikėtina, kad „Gyvenimas“ atrodys kiek kitaip nei filmas apie kostiumuotąjį komiksų herojų. Mokslinės fantastikos juostoje bus pasakojama apie Tarptautinės kosmoso stoties įgulą, tiriančią iš Marso gautą mėginį, kuriame aptinkama gyvybė pasirodo esanti kur kas protingesnė nei buvo galima pagalvoti.

„Skydance“ kuriamas filmas bus filmuojamas šiemet ir tikėtina, kad kino teatruose pasirodys kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles