Pagrindinis naujo C. Nolano filmo vaidmuo gali atitekti naujokui

Pagrindinis naujo C. Nolano filmo vaidmuo gali atitekti naujokui

Su Christopheriu Nolanu nori dirbti viso pasaulio aktoriai ir režisierius gali išsirinkti bet kurį jų. Ir visgi jis yra pagarsėjęs kaip žmogus, kuriantis geriausius projektus, todėl garsūs vardai jam nėra pats svarbiausias veiksnys statant filmą.

Kaip praneša „The Wrap“, režisierius yra pasiryžęs laikytis šios tradicijos ir naujausio savo filmo „Diunkerkas“ (angl. „Dunkirk“) vieną iš dviejų pagrindinių vaidmenų atiduoti visiškam Holivudo naujokui. Anot leidinio šaltinių, C. Nolanas nusitaikė į aktorių Fionną Whiteheadą, iki šiol pasirodžiusį tik mini seriale „Jis“ (angl. „Him“).

Nors C. Nolanas ir „Warner Bros.“ studija išbandė daugybę jaunų aktorių, režisieriui didžiausią įspūdį padarė būtent šis. Tai yra keista, kadangi pastaruosiuose C. Nolano filmuose pagrindiniai vaidmenys atitekdavo tokiems grandams kaip Matthew McConaughey ir Leonardo DiCaprio. „Warner Bros.“, anot „The Wrap“, nenori pritarti tokiam C. Nolano sprendimui, tačiau žurnalistai pastebi, kad režisierius iš studijos visuomet gauna tai, ko nori.

Naujausiame savo filme jis ruošiasi pasakoti apie garsiąją Antrajame pasauliniame kare vykusią Diunkerko evakuaciją. Jos metu britai išgelbėjo daugiau nei 300 000 sąjungininkų karių.

Jau prieš kurį laiką skelbta, kad gegužės mėnesį pradedame filmuoti filme pasirodys C. Nolano senbuvis Tomas Hardy, prie kurio taip pat prisijungs Kennethas Branagh bei Oskaro laimėtojas Markas Rylance‘as.

„Diunkerkas“ kino teatruose pasirodys 2017 metų liepos 21 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles