Naujasis „Hitmano: Agento 47“ anonsas pagerbia serialą „Reklamos vilkai“

Vienas didžiausių šių metų veiksmo filmų „Hitmanas: Agentas 47“ (angl. „Hitmanas: Agentas 47“) naujausią savo anonsą pristatė itin originaliai – jis buvo sukurtas televizijos serialo „Reklamos vilkai“ (angl. „Mad Men“) stiliumi.

Anonse yra pateikiamas kompiuteriu nupieštas žmogus, krentantis iš dangoraižio tuo pat metu, kai už jo pasirodo įvairūs naujajame filme pasirodysiantis veikėjai ir užuominos iš kompiuterinio žaidimo, pagal kurį „Hitmanas: Agentas 47“ ir buvo sukurtas.

Toks stilius yra tiesioginė kiekvienos serialo „Reklamos vilkai“ serijos pradžioje pasirodančios įžangos kopija. Iš anonso galima spręsti, jog iš dangoraižio krentantis pagrindinis „Reklamos vilkų“ veikėjas Donas Dreiperis yra nužudomas Agento 47.

Tokio keisto anonso priežastis yra ganėtinai paprasta, kadangi jau šiandien JAV pasirodo paskutinė septynis sezonus trukusio serialo „Reklamos vilkai“ serija. Ir šis serialas, ir „Hitmanas: Agentas 47“ nagrinėja slaptos tapatybės temas, todėl abu kūriniai tarpusavyje turi nemažai bendro.

Rugpjūčio 28 dieną pasirodysiančiame filme bus pasakojama apie Agentą 47, neturintį jokios tapatybės ir turintį tik vieną darbą – žudyti. Filmas koncentruosis į tai, kaip Agentas 47 siekia sustabdyti korporaciją, norinčią išsiaiškinti tikrąją tokios žudymo mašinos paslaptį.

Pagrindinį veikėją įkūnys Rupertas Friendas. Kartu su juo filme vaidina Hannah Ware, Zachary Quinto, Ciaranas Hindsas ir Thomas Kretschmannas. Filmo režisierius – Aleksanderis Bachas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles