Naujas Hirokazu Kore-eda filmas – su Prancūzijos žvaigždėmis

Naujas Hirokazu Kore-eda filmas – su Prancūzijos žvaigždėmis

Japonų režisierius Hirokazu Kor-eda ką tik Kanuose laimėjo pagrindinį šio tarptautinio festivalio prizą – Auksinę palmės šakelę, kurią jam pelnė jautri socialinė drama „Vagiliautojai“ (jap. „Manbiki kazoku“). Nors Kanų įspūdžiai dar nespėjo išsisklaidyti, jau žinoma, kokio projekto H. Kore-eda ketina imtis artimiausiu metu. Prancūzų žiniasklaida skelbia, kad Auksinės palmės šakelės laureatas ruošiasi filmuoti juostą „Tiesa apie Katriną“ (pranc. „La vérité sur Catherine“), kurioje vaidins tokios žinomos prancūzų kino žvaigždės kaip Catherine Deneuve, Oskaro laureatė Juliette Binoche, Ludivine Sagnier ir amerikiečių aktorius Ethanas Hawke‘as. Kaip praneša „Film Français“, juosta bus pradėta filmuoti šių metų spalį Prancūzijoje.

Filmas pasakos apie Katriną (akt. Catherine Deneuve) – kino ikoną ir Žiuljetos mamą (akt. Juliette Binoche). Publikuoti Katerinos memuarai priverčia jos dukrą kartu su šeima grįžti iš JAV į gimtuosius namus. Tačiau šis šeimos susitikimas netruks išvirsti į konfrontaciją: nuslėpta tiesa, neatskleista pagieža, neįmanomos meilės – visos kortos atverčiamos žvelgiant į tai su akivaizdžiu nusivylimu vyrais. Tuo pačiu metu Katrina filmuojasi mokslinės fantastikos juostoje, kurioje vaidina pagyvenusią amžinai jaunos motinos dukterį. Tarpusavyje susipynusi fikcija ir realybė priverčia motiną ir dukterį vėl atrasti viena kitą.

Tai bus pirmas kartas, kai J. Binoche ir C. Deneuve kartu vaidins ilgametražiame filme. O kol kas, ką tik pasibaigus Kanų kino festivaliui dar tenka laukti, kol kino teatrų sales pasieks šiemetinis Auksinės palmės šakelės laimėtojas H. Kore-edos filmas „Vagiliautojai“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles