Kriminalinės dramos „City of Lies“ anonsas ir kitos detalės

Kriminalinės dramos „City of Lies“ anonsas ir kitos detalės

Juosta „City of Lies“ (liet. „Melo miestas“) pasakoja tikrais įvykiais paremtą istoriją, apie kurią daugelis žmonių yra bent ką nors girdėję. Nors ši juosta surinko gan žinomą kolektyvą ir jau rugsėjį ji pasirodys kino teatruose, tačiau apie filmą kalbama pakankamai mažai. Taigi, kas yra kas? Filmo istorija pasakoja apie iki šiol taip iki galo ir neištirtas dvi garsias žmogžudystes – Tupaco Shakuro ir Notorious BIG, kurie buvo ir tebėra tikros repo muzikos ikonos. Filmas remsis ne tik tikrais įvykiais, dokumentiniais kadrais, bet ir Randallo Sullivano knyga „LAbyrinth“.

Filme išvysime tokias žvaigždes kaip Johnny‘is Deppas ir Forestas Whitakeris, jiems talkins Louisas Herthumas ir Shea‘as Whighamas. Pagrindinius vaidmenis, žinoma, atliks pirmieji du aktoriai. J. Deppas įkūnys bylą tiriantį detektyvą, o F. Whitakeris – nusikaltimui neabejingą žurnalistą. Realybėje po šių atlikėjų nužudymų pasirodė galybė sąmokslo teorijų, kurios iki šiol susilaukia klausytojų, todėl panašu, jog filme taip pat netrūks tokio pobūdžio elementų.

Kriminalinę dramą kino teatruose galėsite išvysti nuo rugsėjo 7 dienos, o iki tol galite pasimėgauti reklaminiu anonsu teksto apačioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles