Donaldas Trumpas įkvėpė Larsą von Trierą sukurti filmą apie serijinį žudiką

Donaldas Trumpas įkvėpė Larsą von Trierą sukurti filmą apie serijinį žudiką

Larsas von Trieras grįžta su nauju filmu ir, kaip visada, neapsieina be didesnių ar mažesnių skandalų. Neseniai duotame interviu „The Guardian“ danų režisierius pareiškė, kad sukurti pagrindinį personažą – serijinį žudiką – jo naujausiame filme „Namas, kurį pastatė Džekas“ (angl. „The House That Jack Built“) jį įkvėpė naujasis JAV prezidentas Donaldas Trumpas.

„Namas, kurį pastatė Džekas“ skelbia idėją, pagal kurią gyvenimas yra blogas ir nehumaniškas, ką, deja, visai neseniai įrodė Homo Trumpus – žiurkių karaliaus – iškilimas“, tame pačiame interviu kalbėjo L. von Trieras dar 2011 m. Kanų kino festivalyje paskelbtas persona non grata už tai, kad išreiškė simpatijas Adolfo Hitlerio atžvilgiu.

Juostos „Namas, kurį pastatė Džekas“ filmavimas prasidės kovą Švedijoje, vėliau persikels į Kopenhagą, tad kino sales šis filmas turėtų pasiekti 2018 m. Tai bus pasakojimas apie serijinį žudiką, siautėjusį Vašingtone aštuntąjį ir devintąjį dešimtmečiais ir vis labiau ir labiau rizikavusį tam, kad padarytų tobulą nusikaltimą. Pagrindinį vaidmenį atliks amerikiečių aktorius Mattas Dillonas.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles