„Warner Bros“ praranda teises į „Lego“ filmus

„Warner Bros“ praranda teises į „Lego“ filmus

Nepaisant sėkmingo starto su netikėtai kokybiška ir smagia pirma Lego dalimi, „Warner Bros“ studijai nepavyko išlaikyti šios serijos sėkmės, mat paskutiniai du filmai, „Lego Ninjago“ bei „Lego filmas 2“ (angl. „The Lego Movie 2“), nors ir turėdami padorius įvertinimus, nebuvo tokie pelningi kaip tikėtasi. „Lego“ filmų ateitis atrodo dar labiau miglotai pasibaigus serijos teisėms, kurias turėjo „Warner Bros“ studija.

Dar prieš serijos teisių praradimą, „Warner Bros“ planavo visiškai naują projektą „The Billion Brick Race“ (liet. „Milijardo kaladėlių lenktynės“) su Jasonu Segelu bei „Lego Betmeno. Filmo“ (angl. „Lego Batman Movie“) tęsinį. Tačiau su paskutinėmis nesėkmėmis bei nemažai pasiūlymų iš kitų studijų, „Lego“ žaislų kompanija nusprendė paįvairinti filmus suteikdama jų teises kitai studijai. Šiuo metu pagrindinis kandidatas į jas yra „Universal“ studija.

Ką tai reiškia „Lego“ filmams? Tai reiškia, kad „Universal“ studija pradės naują kryptį su šviežia istorija ir visiškai kitokiais veikėjais. Taip pat, kadangi „Warner Bros“ studija turi daug kitų filmų serijų teisių, vienas iš smagesnių aspektų buvo matyti juos pasirodančius Lego filmuose. Deja, su dabartine situacija, „Lego Betmeno“ tęsino, kuriame svečiuojasi Godzila ar Voldemortas, mes nepamatysime.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles