Po traumos į 25-ojo „Džeimso Bondo“ filmavimus grįžta Danielis Craigas

Po traumos į 25-ojo „Džeimso Bondo“ filmavimus grįžta Danielis Craigas

25-ąjį „Bondo“ filmą nesėkmės persekioja nuo pat pradžios – pernai iš filmo dėl nesutarimų su prodiuseriais pasitraukė režisierius Danny Boyle‘as (sklinda gandai, jog kartu su scenaristu Johnu Hodge‘u jis norėjo nužudyti legendinį 007), o prieš porą mėnesių, gegužę, filmavimai atidėti dėl Džeimso Bondo žvaigždės Danielio Craigo, patyrusio kulkšnies traumą Jamaikoje.

Nepaisant to, dalis filmo darbų nestojo ir filmas nevėluos – kaip ir žadėta, kinuose jį pamatysime 2020-ųjų balandį. Oficialus filmo „Twitter“ profilis pasidalijo nuotrauka, kurioje D. Craigas pozuoja su britų kavalerija bei pirmuoju oficialiu kadru, kuriame aktorius dėvi pilką kostiumą šalia Aston Martin V8 Volante – automobilio, kurį Timothy Daltonas vairavo 1987-ųjų Bondo filme „Į dienos šviesą“ (angl. „The Living Daylights“).

James Bond
Džeimsas Bondas

Naujausioje 007 juostoje išvysime iš poilsio Jamaikoje sugrįžtantį Bondą, kurio ramybę sutrikdo JAV agentas Feliksas, prašantis pagalbos išgelbėti pagrobtą mokslininką. Filmo blogiuko vaidmenį atliks „Ponas Robotas“ (angl. „Mr. Robot“) ir „Bohemijos Rapsodijos“ (angl. „Bohemian Rhapsody“) žvaigždė Rami Malekas.

25-asis Bondas bus penktoji bondiados juosta Craig’ui ir paskutinis jo pasirodymas šiame vaidmenyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles