Pasirodė naujausias filmo „Džiumandži 3″ anonsas

Dar 2017 m. režisieriaus Jake’o Kasdano filmas „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles” (angl. „Jumanji: Welcome to the Jungle”), kuriame vaidino Dwayne’as Johnsonas, Jackas Blackas, Kevinas Hartas, Karen Gillan ir Nickas Jonas tapo pasauliniu kino hitu ir uždirbo daugiau nei 962 milijonus dolerių. Šis filmas užėmė penktąją vietą tarp 2017 m. pelningiausių filmų ir 40-ąją vietą tarp visų laikų daugiausiai uždirbusių filmų. Todėl tikriausiai nieko nenustebino tai, kad per šias Kalėdas Johnsonas, Blackas, Hartas, Gillan ir Jonas sugrįžta į trečiąjį „Džiumandži” tęsinį (angl. „Jumanji: The Next Level“), o liepos 1-ają išleido ir naują filmo anonsą.

Tęsinyje išvysime į savo pirminius vaidmenius sugrįžtančius aktorius. D. Johnsoną kaip daktarą Smolderį Bravestoną, J. Blackas – profesorius Šeldonas Oberonas, K. Hartas – Franklinas „Pelė” Finbaras, K. Gillan – Rubė Rundhaus, o N. Johnas – Džefersonas Makdonouh. Kartu su jais sugrįžta ir paauglius vaidinę aktoriai – Alexas Wolffas, Madison Iseman, Ser’Darius Blainas, Morgan Turner. Taip pat tikimasi, kad aktorius Colinas Hanksas grįš įkūnyti Alekso Vreko, o prie jo prisijungs ir nauji tęsinio aktoriai – Awkwafina, Danny’is DeVito, Danny’is Gloveris, Rhysas Darby’is, Massi Furlan ir Dania Ramirez. Kol kas dar nėra paskelbta oficiali filmo santrauka, tačiau pagal anonsą galima daryti prielaidą, kad ir vėl bus atnaujinami pirmosios dalies įvykiai, tik visiškai kitaip nei tai buvo anksčiau. Pavyzdžiui, pirmajame filme daugiausiai koncentruojamasi buvo ties keturiais vidurinės mokyklos vaikais, kurie aptiko kompiuterinę seno stalo žaidimo versiją ir yra įtraukiami žaidimo bei patiria pačius įvairiausius nuotykius. Pagrindinė mintis ta, kad filmo veikėjai nėra jie patys – žaidime jie tampa personažais, kuriuos įkūnija jau anksčiau išvardytas Holivudo žvaigždynas.

Režisierius J. Kasdanas filmą „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles” režisavo pagal Chriso McKenna, Eriko Sommerso, Scotto Rosenbergo ir Jeffo Pinknerio sukurtą scenarijų, kuris buvo kuriamas remiantis Chriso Van Allsburgo knyga vaikams. Mattas Tolmachas ir Williamas Teitleris yra šio perdirbinio prodiuseriai. Susipažinkite su filmo „Džiumandži 3” anonsu:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles