Aktorė Melissa McCarthy filme „Mažoji undinėlė“ įkūnys piktąją Ursulą

Aktorė Melissa McCarthy filme „Mažoji undinėlė“ įkūnys piktąją Ursulą

Dar 2016 m. kino studija „Disney“ į savo animacinių filmų, paverčiamų vaidybinėmis juostomis, sąrašą pridėjo legendinį filmą „Mažoji undinėlė“ (angl. „The Little Mermaid“), kurio perkūrimo darbai nuo to karto labai iš lėto kapstėsi iš sąstingio būsenos. Filmo „Merė Popins grįžta“ (angl. „Mary Poppins Returns“) režisierius Robas Marshallas imasi ir šio projekto ir pranešama, kad kino kūrėjas rado savo pirmąją žvaigždę. O čia kalba sukasi apie aktorę Melissą McCarthy, kuri jau įpusėjo derybas dėl jūrų raganos Ursulos vaidmens.

Animacinio filmo istorija sukasi apie jauną undinėlę Arielę, kuri sudaro pavojingą sutartį su jūrų ragana Ursula, kad vietoje undinės uodegos turėtų žmogaus kojas ir laimėtų princo širdį. Šis filmas 1989 m. susilaukė milžiniško pasisekimo kino teatruose ir pelnė 2 „Oskaro“ apdovanojimus. Originalaus filmo kompozitorius Alanas Menkenas grįžta padirbėti ir su vaidybinio filmo garso takeliu ir nors bus paliekama originali muzika iš animacinio filmo, pranešama, kad bus pridėta ir naujų melodijų. Kartu su juo darbuosis ir kompozitorius Linas-Manuelis Miranda, kurio muzika skambėjo filme „Merė Popins grįžta“ bei dar vienas to paties filmo kolega – Davidas Magee, kuris kuria naujos filmo versijos scenarijų ir pridės šiek tiek skonio visos filmo istorijos ir muzikos sąsajai.

Aktorė M. McCarthy, dažniausiai vaidinanti triukšmingose komedijose, pelnė „Oskaro“ nominaciją už savo dramatišką vaidmenį filme „Can You Ever Forgive Me?“ (liet. „Ar gali man kada nors atleisti?“). Šiuo metu aktorė laikosi ties drama „The Kitchen“ (liet. „Virtuvė“), kuri kinuose pasirodys jau rugsėjo 20 d. ir taip pat gruodžio 20 d. grįžta į komedijos pasaulį filme „Super Intelligence“ (liet. „Super intelektas“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles