Naujausiame „Blyksnio“ anonse – Betmenai, Blyksniai ir Supermergina

Šiuo metu Las Vegase, JAV, vykstančioje kino industrijos parodoje „CinemaCon“ visos didžiausios kino studijos pristato savo būsimus projektus ir paviešina daug naujo ir unikalaus turinio. Viena jų yra ir „Warner Bros. Discovery“, kurie paskelbė vieno didžiausio ir labiausiai aptarinėjamo filmo „Blyksnis“ (angl. Flash) naująjį anonsą.

Tiesa, turbūt vertėtų paminėti, kad anonsą studija pristatė plačiajai visuomenei, o renginyje dalyvaujanti atrinkta publika jau vakar galėjo išvysti ir patį filmą. Stebint reakcijas internete, panašu, sulauksime itin didelio hito, gal net labai netikėto, mat dauguma filmą jau mačiusių žiūrovų sutinka su teiginiu, jog „Blyksnis“ taps „geriausiu visų laikų filmu apie superherojus“.

Bet, kol patys dar nematėme filmo, galime pažiūrėti naujausią anonsą, kuris tikrai atrodo labai įspūdingai. Čia didesnis dėmesys skiriamas sugrįžtančiam Michaelo Keatono Betmenui, taip pat geriau matoma ir paaiškinama Supermergina, o taip pat parodoma ir keliais kadrais daugiau iš paties Blyksnio gyvenimo ir istorijos. Taigi, akivaizdu, kad studija kliek nusišlifavo jau įprastą Zacko Snyderio niūrų lėtų efektų šleifą ir juda unikalesne kryptimi, su įtampą palengvinančiu humoru, bet tuo pačiu išlaikant ir DC komiksų rimtį.

Ir vis dar, panašu, kad filmas bus itin stipriai apsuptas efektų, nors tai gal ir nėra silpnoji filmo pusė. Ką tikrai galima įvardinti silpnaja puse, tai pagrindinio vaidmens aktorių Ezra Millerį, kurio itin ilgai trukę susidūrimai su teisėsauga, visgi, gali padaryti žalos filmai. Kaip ten bus, sužinosime po kiek daugiau nei mėnesio.

Tad dabar, kviečiame peržiūrėti naująjį filmo anonsą ir patiems įsivertinti būsimą DC hitą. Visuose kino teatruose „Blyksnis“ bus rodomas nuo birželio 16 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles