Oskarų teikimo ceremonijos vedėju gali tapti Chrisas Rockas

Oskarų teikimo ceremonijos vedėju gali tapti Chrisas Rockas

Amerikietis komikas Chrisas Rockas nėra naujokas Oskarų ceremonijos scenoje – jam buvo patikėta vesti 2005 m. apdovanojimų iškilmes. Patyręs komikas yra ir anksčiau dirbęs su vienu iš Oskarų ceremonijos prodiuserių Reginaldu Hudlinu, kuris režisavo C. Rocko populiarų, tačiau jau neberodomą pilotinį televizijos serialą „Visi nekenčia Chriso“ (angl. „Everybody Hates Chris“).

Rugsėjo 1 d. Oskarų apdovanojimus teikianti JAV kino meno ir mokslo akademija įvardijo R. Hudliną ir Davidą Hillą kaip kitų metų ceremonijos prodiuserius. Praeitų metų ceremonijos, kurią vedė Neilas Patrickas Harrisas, transliacijos žiūrovų reitingai drastiškai krito net 16 proc. Todėl tos pačios dienos interviu prodiuserių duetas sakė jau pradėję diskusijas dėl potencialaus vakaro šeimininko – neatmetama tiek vieno, tiek keleto vedėjų pasirinkimo galimybė.

D. Hillas yra ilgametis tiesioginių televizijos transliacijų veteranas, be kitų projektų dirbęs „Fox Sports“ televizijoje ir „American Idol“. Jo suporavimas su kino veteranu R. Hudlinu rodo, kad Akademija pasiryžusi žengti naują žingsnį, ir prodiuseriai pažadėjo, kad kitų metų šou atneš daugybę netikėtumų. Bus laikomasi Oskarų tradicijos, tačiau taip pat atsiras ir keletas naujų elementų, skirtų atšviežinti transliaciją.

C. Rockas už 2005 m. ceremonijos vedimą sulaukė daugiausiai teigiamų kritikų atsiliepimų. Jei jo kandidatūra būtų patvirtinta, jis taptų trečiuoju ceremonijos vedėju per paskutinį dešimtmetį, kuriam ši garbė teko dukart: du kartus Oskarų ceremonijos šeimininkais yra tapę Ellen De Generes (2007 m. ir 2014 m.) bei Jonas Stewartas (2006 m. ir 2008 m.). Kiti šią ceremoniją vedė po vieną kartą: Hughas Jackmanas 2009 m., Billy Crystalas 2012 m., Sethas MacFarlane‘as MacFarlane‘as 2013 m. ir N. P. Harris‘as 2015 m, be to buvo du duetai: Steve‘as Martinas r Alecas Baldwinas 2010 m. bei James’as Franco ir Anne Hathaway 2011 m.

Oskarų teikimo ceremonija įvyks 2016 m. vasario 28 d. „Dolby Theatre“, Holivude, JAV.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles