„Žaliąją Širšę“ kurs „Sąskaitininko“ režisierius

„Žaliąją Širšę“ kurs „Sąskaitininko“ režisierius

Didžiuosiuose ekranuose vėl išvysime prieš blogį kovojančią Žaliąją Širšę, skelbia „Deadline“. Kino kompanijos „Paramount Pictures“ ir „Chernin Entertainment“ įgijo teises į šį superherojų. Naująjį filmą režisuos Gavinas O‘Connoras, kurio filmas „Sąskaitininkas“ („The Accountant“) su Benu Afflecku vis dar rodomas kino teatruose.

Režisierius Gavinas O‘Connoras džiaugėsi galimybę kurti filmą apie Žaliąją Širšę – mėgstamiausią savo vaikystės herojų.

„Kai tik pradėjau statyti filmus, aš norėjau sukurti šį filmą („Žaląją Širšę“) ir padaryti iš to frančizę. Kai buvau vaikas, daugelis mano draugų žavėjosi Supermenu ir Betmenu. Žalioji Širšė buvo vienintelis superdidvyris, kuris buvo man įdomus. Aš visada galvojau, kad jis iš visų kiečiausias, nes neturi supergalių Žalioji Širšė buvo žmogus superdidvyris. Ir jis nedėvėjo klouno kostiumo. Jis buvo nusikaltėlis ir teisėsaugos, ir pačių nusikaltėlių akimis“, – kalbėjo G. O‘Connoras.

Žaliosios Širšės veikėjas pirmą kartą pasirodė 1936 metais radijo seriale tokiu pat pavadinimu. Septintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje šis veikėjas turėjo ir savo vardo televizijos serialą, kuris truko tik 26 serijas. Žaliąją Širšę suvaidino Vanas Williamsas, o jo padėjėją Kato – pats Bruce‘as Lee.

Pirmojo Žaliosios Širšės pasirodymo kine galėjome sulaukti prieš 20 metų, kai George‘as Clooney‘is rimtai svarstė įkūnyti šį veikėją. To nenutiko dėl… Steveno Spielbergo kaltės. Legendinis režisierius įtikino aktorių nesiimti šio vaidmens ir vietoje to pasirinkti pasirodymą filme „Taikdarys“ („The Peacemaker“), kuris buvo pirmasis kino kompanijos „DreamWorks“ išleistas filmas.

Žalioji Širšė į  kiną įžengė 2011 metais. Michelio Gondry režisuotoje veiksmo komedijoje pagrindinį vaidmenį sukūrė Sethas Rogenas, kuris buvo ir vienas iš scenaristų, jo pagalbininką vaidino Jay Chou, filme taip pat pasirodė Cameron Diaz bei Christophas Waltzas. Filmas nesulaukė kritikų liaupsių ir prastai pasirodė uždirbdamas pinigus, tad nesulaukėme šios versijos tęsinio.

Ko galime laukti iš naujojo filmo apie šį superherojų? Visiškai kitokios versijos, nei sulaukėme 2011 metais. Gavinas O‘Connoras jau pasižymėjo kaip neblogas veiksmo fillmų režisierius. Kalbėdamas apie Žaliąją Širšę, šį veikėją jis lygino su Betmenu, Džeisonu Bornu ir Krisu Kailu iš „Amerikos snaiperio“ („American Sniper“). Tad galime tikėtis brutalaus, niūraus veiksmo filmo su įspūdingomis veiksmo scenomis ir nebloga dramine linija.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles