Sulaukėme pirmojo žvilgsnio į Viduržemį prieš tūkstančius metų

Amerikoje vykusios Super Taurės renginyje buvo nudžiuginti ne tik „MarveL, bet ir J. R. R. Tolkieno pasaulio gerbėjai. Po labai ilgo laiko ir kalbų bei vadinamųjų „tyzerių“ (liet. trumpų, erzinančių anonsų), studija „Prime Video“ išleido pirmąjį oficialų trumpąjį savo būsimo serialo anonsą. Išvydome pirmą žvilgsnį į „Žiedų valdovą: Galios žiedus“ (angl. Lord of the Rings: The Rings of Power).

Kaip rodoma anonse ir skelbiama serialo aprašyme, išvystame vaizdus, vykstančius šimtus metų prieš „Hobito“ ir „Žiedų valdovo“ istorijas. Pats autorius J. R. R. Tolkienas šį laikotarpį vadina Antruoju Viduržemio amžiumi, o mums jau pažįstamos istorijos vyksta Trečiajame amžiuje. Kiek yra žinoma, serialas bent iš dalies bus įkvėptas Silmariljono istorijos, kurioje ir iškilo Sauronas bei buvo nukalti legendiniai galios žiedai.

Dabar dar itin sunku pasakyti, kokios būtybės yra matomos ištraukose (nepaisant, savaime suprantama, elfų ir keistų trolių), bet neabejotinai, seriale tikrai netrūks kvapą gniaužiančių specialiųjų efektų. Pirmoji minutė atrodė tiesiog nepriekaištingai, išlaikoma ir mums jau pažįstama Tolkieno pasaulio vizualinė atmosfera.

Nustebins ir finansinis „Amazon“ indėlis į visą istoriją. Vien teisės studijai kainavo 250 mln. JAV dolerių, o kurdami pirmąjį sezoną jie išleido 462 milijonus. Įskaitant rinkodaros išlaidas ir papildomus dalykus, galime teigti, kad pirmojo serialo sezono kaina priartėjo prie 1 milijardo! Sunkiai suvokiamos sumos, kurios, reikia tikėtis, nenuvils nei fanų, nei pačios studijos, nes erdvės istorijos plėtojimui yra beprotiškai daug.

Jau tikrai aišku, kokius veikėjus išvysime – tai elfai Elrondas ir Galadrielė, o kartu ir žmonių karys Izilduras. Na, o daugiau sužinosime artėjant rugsėjo 2 d., kai įvyks oficiali serialo premjera. Dabar – metas žiūrėti anonsą!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles