Naujajame „Daktaras Streindžas beprotybės multivisatoje“ anonse išlaisvinama tikra beprotybė

Artėjant naujajam „Marvel“ studijos filmui „Daktaras Streindžas beprotybės multivisatojo“ (angl. Doctor Strange in the Multiverse of Madness), nenuostabu, kad didžiausio JAV sporto renginio, Super Taurės, metu buvo paviešinta naujasis filmo anonsas. Naujų vaizdų ir užuominų į galimai pasirodysiančius veikėjus fanai laukė su dideliu nekantrumu ir jiems tikrai neteko nusivilti.

Kai trečiojoje Žmogaus-voro dalyje kūrėjai nudžiugino gerbėjus trimis Žmogaus-voro versijomis, „Marvel“ atvėrė duris į tai, ko dar neteko matyti kine. Dabar bendradarbiavimas vyksta ne tik tarp atskirų studijų, bet ir tarp anksčiau nesusijungusių visatų, tad neabejotinai, dabar visi tiek plakatuose, tiek anonsuose ieško veikėjų, kurių anksčiau negalėjo matyti kartu. Naujausias Daktaro Streindžo filmo anonsas tik įrodo, kad pamatysime labai daug veikėjų, o pamažu ima pasitvirtinti ir iki šiol sklandę gandai. Tad trumpai apžvelkime, ką tikrai pamatėme ir ką galimai praleidome anonse.

Pirmasis gandas buvo tas, kad naujasis Daktaro Streindžo filmas bus didžiausias iki šiol „Marvel“ filmas ir turės dar daugiau superherojų, nei matėme „Keršytojuose: Pabaigoje“ (angl. Avengers: Endgame). Kas tai patvirtina? Na, tas faktas, kad turėsime net kelis jau pažįstamų veikėjų variantus, kaip tai nutiko ir Žmogumi-voru. Iš anonso galime pastebėti, kad turėsime mažiausiai dvi Raudonosios raganos, dar žinomos kaip Vandos Maksimof, versijas. Pirmoji – tai mūsų Žemės Raudonoji ragana, o antroji – dar neaišku, bet tikėtina, kad tai bus Zombė Vanda. Toliau – pagrindinis filmo veikėjas Daktaras Streindžas. Tai tikrai išvysime būtent Daktarą Streindžą, tada Gynėją Streindžą (Defender Strange), Blogasis Streindžą (Sinister Strange) ir Zombį Streindžą (pastarasis matomas anonso pabaigoje).

Bene labiausiai gerbėjus nudžiuginsiantis dalykas, patvirtinantis visatų susijungimą – tai Iksmenų atsiradimas. Akyliausi gerbėjai išvys Streindžą stovintį prieš Iluminačių tarybą, kurios vienas narys pasako „Turime jam pasakyti visą tiesą“. Ir šiuos žodžius ištariau Patrickas Stewartas, kitaip dar žinomas, kaip Profesorius X. Didelį tikimybė, kad tame pačiame kambaryje kėdėje sėdėjo Rydas Ričardsas, visiems geriau žinomas Pono Fantastiškojo slapyvardžiu iš, savaime suprantama, Fantastiškojo ketverto. Dar vienas pasitvirtinantis dalykas – sąsaja su Geležiniu žmogumi ir Ultrono variantais. Sunku tiksliai pasakyti, ar Ultronas pasirodys filme, tačiau tai, iš ko jis atsirado – Geležinio žmogaus veikliųjų robotų, filme yra. Matome, kaip anonse 4 jie veda Streindžą pas anksčiau minėtą tarybą. Ar gali būt, kad matysime naują Geležinio žmogaus variantą? Gal. Gal tai bus visų taip plačiai aptarinėjamas galingiausias multivisatos Geležinis žmogus, o jį įkūnys Tomas Cruise‘as? Įdomu yra ir pats Iluminačių atsiradimas, mat juos komiksuose įkūnija įvairūs veikėjai. Yra nemaža tikimybė, kad kitas matomas kėdes įkūnys Monika Rembo (jau matyta „WandaVision“ seriale) ir kapitonė Karter (matyta „What if…“ animaciniame seriale). Pastarosios skydas, beje, matomas ir naujausiame filmo plakate. Tačiau kaip viskas bus iš tikro, dar neaišku.

Anonse taip pat matome liepsnojantį superherojų, o tai yra vienas iš dviejų variantų. Arba tai buvo kapitonė Marvel, arba – Žmogus Fakelas, iš to paties  Fantastiškojo ketverto. Tiesa, kol kas sunku tiksliai pasakyti, nes veikėjas vos dvi sekundes skrieja per nuolaužas. Į filmą ir vėl sugrįš Vongas ir iš geriečio blogiuku virtęs Mordo. Taip pat, vėl išvysime žmogiškuosius Streindžo partnerius dr. Kristiną Palmer (Rachel McAdams) ir dr. Nikodemą Vestą (Michaelą Stulhbergą). Pati naujausia „Marvel“ visatos veikėja, kuri prisijungs prie filmo, bus Amerika Čavez, o apie ją daugiau sužinosime pačiame filme.

Ko dar galime tikėtis? Gandų be galo daug, tiesų irgi daug, o atverta multivisata atriša rankas „Marvel“ daryti tai, ko anksčiau buvo neįmanoma padaryti. Taigi, iki gegužės 4 turime dar 80 dienų ir neabejotinai, šįkart „Marvel“ stengsis išlaikyti paslapties šydą iki pabaigos. Tad mažiau kalbų ir daugiau anonso žiūrėjimo!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles