Ralphas Fiennesas jungiasi prie konspiracijų trilerio „Konklava“

Ralphas Fiennesas jungiasi prie konspiracijų trilerio „Konklava“

Aktorius Ralphas Fiennesas paskelbtas tarp naujausių režsieriaus Edwardo Bergerio religinio konspiracijos trilerio „Konklava“ (angl. Conclave) aktorių. Aktorius prisijungs prie jau ir taip gana stipraus aktorių sąstato, kuriame patvirtinti yra Johnas Lithgow, Stanely‘is Tucci ir Isabella Rossellini.

Scenarijų filmui parašė Peteris Straughanas ir jis rėmėsi Roberto Harriso romanu, kuris vadinasi taip pat, kaip ir būsimas filmas. Istorija pasakos apie slaptas dramas ir paslaptis, supančias Popiežiaus mirtį. Kai iš viso pasaulio į Vatikaną ima plūsti kardinolai, kardinolas Lomelis turi vadovauti visam procesui, kurio metu bus renkamas naujasis katalikų bažnyčios vadovas. Vykstant procesui, į paviršių ima kilti su mirusiu Popiežiumi susijusios paslaptys, dėl kurių kardinolas Lomelis privalo leistis į paslaptingą kelionę ir viską išsiaiškinti.

Būtent kardinolą Lomelį ir vaidins Ralphas Fiennesas. Johnas Lithgow atliks kardinolo Tremblio vaidmenį, o Stanley‘is Tucci suvaidins kardinolą Belinį. Isabella Rossellini vaidins sesę Agnesę.

Kol kas nepranešama, kada pasirodys „Konklava“, bet būtent Kanų kino festivalyje bus ieškoma pasaulinio filmo distributoriaus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles