Sienna Miller pašalinta iš „Juodųjų mišių“

Jau visai greitai pasaulio kino teatrus pasieksiantis filmas „Juodosios mišios“ (angl. „Black Mass“) labai netikėtai neteko vienos veikėjos. Jei tiksliau, režisieriaus sprendimu iš paskutinės filmo versijos, likus vos mėnesiui iki premjeros, buvo iškirptos visos scenos, kuriose vaidino aktorė Sienna Miller.

Aktorė filme vaidino pagrindinio juostos veikėjo gangsterio Vaičio Bulgerio merginą Kateriną Greig. Kokia šio sprendimo tikroji priežastis, nėra aišku, tačiau pats filmo režisierius Scottas Cooperis teigė, jog tai istorijai nepakenks. „Nusprendėme merginą iškirpti, nes to reikalavo pati istorija“, – teigė aktorius dienraščiui „Boston Globe“.

Dar prieš metus tam pačiam leidiniui aktorė pasakojo, kaip džiaugėsi gavusi vaidmenį „Juodosiose mišiose“. „Buvo nuostabu filmuotis su Johnny Deppu, manau, kad jis ypatingas aktorius. Na, o režisierius Scottas Cooperis praeityje yra sukūręs nemažai gerų filmų. Tikiu, kad juosta yra puikiose rankose ir bus tikrai gera“, – sakė S. Miller.

Kad ir kaip ten bebūtų, pati aktorė buvo pripažinusi, jog jos vaidmuo filme yra labai mažas, toli gražu neprilygstantis kitų aktorių įkūnijamiems veikėjų pasirodymams. „Filmavausi vos dvi savaites. Tai labiau cameo.“ Aktorė įkūnijo Vačio Bulgerio merginą, kuri su juo gyveno 16 metų ir galiausiai už pagalbą išsisukti nuo teisėsaugos kalėjime praleidusi aštuonerius metus. Dabar aktorė apie sprendimą ištrinti ją iš filmo nieko nekomentuoja.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka J. Deppas, Benedictas Cumberbatchas, Joelis Edgertonas, Kevinas Baconas, Dakota Johnson, Corey Stollas, Adamas Scottas ir Peteris Skarsgaardas.

„Juodosios mišios“, pasakojančios apie vieną žinomiausių JAV gangsterių, Lietuvos kino teatrus pasieks spalio 2 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles