Bus kuriamas antrasis „Griovėjas Ralfas“

Bus kuriamas antrasis „Griovėjas Ralfas“

Vakar Airijoje vykusiame filmų festivalyje „Galway Film Fleadh“ dalyvavę animacinių filmų gerbėjai gavo visai smagių žinių. Pasak renginyje dalyvavusio aktoriaus Johno C. Reilly‘io, jau labai greitai bus pradėtas kurti 2012-ųjų animacinio hito „Griovėjas Ralfas“ (angl. „Wreck-it Ralph“) tęsinys. Apie tai praneša portalas „Comicbook.com“.

Pagrindiniam veikėjui Ralfui balsą pirmajame filme paskolinęs J. C. Reilly‘is pranešė, kad tęsinio darbai jau pajudėjo, o jis jau pasirašė sutartį dėl darbo antrame filme. Studija „The Mouse House“ oficialiai žalios šviesos projektui dar neuždegė, bet režisierius Richas Moore‘as jau anksčiau yra minėjęs, kad svarsto galimus tęsinio variantus. Apie savo idėjas režisierius dalijosi iškart po pirmojo filmo, kai buvo matoma tikra finansinė sėkmė. Tuomet R. Moore‘as kalbėjo apie galimybes perkelti veiksmą į tinklo žaidimus ir konsoles.

2012 metais pasirodęs animacinis filmas buvo tikrai finansiškai sėkmingas. 165 milijonus kainavusi juosta visame pasaulyje uždirbo daugiau nei 470 milijonų dolerių, iš kurių 189 mln. – JAV.

Kada pasirodys animacinio filmo tęsinys kol kas dar nepranešama, tačiau jau visai akivaizdu, kad patvirtinus pagrindinio veikėjo balso aktorių, premjera jau greitai turėtų būti aiški.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles