Iki „Daktaro Streindžo“ B. Cumberbatchas buvo atsisakęs vienos „Marvel“ rolės

Iki „Daktaro Streindžo“ B. Cumberbatchas buvo atsisakęs vienos „Marvel“ rolės

Šiuo metu vieną svarbesnių „Marvel“ kino visatos personažų vaidinantis aktorius Benedictas Cumberbatchas atskleidė, kad viskas galėjo pakrypti visai kitaip ir jis MCU pasaulyje galėjo pasirodyti gerokai anksčiau, tačiau pasiūlymo atsisakė, nes norėjo „kažko sultingesnio“.

Duodamas interviu „BBC Radio 1“, aktorius pasakojo apie vieną pirmesnių savo kontaktų su studija „Marvel“. Pasak jo, aktorius buvo ką tik baigęs savo filmą „Žvaigždžių kelias: į tamsą“ (angl. Star Trek: Into the Darkness), kuriame atliko blogiečio vaidmenį. Ir tuomet į jį kreipėsi studijos atstovai bei pasiūlė Malekito vaidmenį. Taip, aktoriui buvo pasiūlyta vaidinti pagrindinį blogietė „Toras: Tamsos pasaulis“ (angl. Thor: The Dark World), kuris dar iki šiol yra laikomas vienu, jei ne pačiu silpniausiu MCU filmu. Tačiau tuo metu B. Cumberbatchas, nors ir „buvo pamalonintas kvietimu į šį vakarėlį“, nusprendė atsisakyti vaidmens, nes nebenorėjo ir vėl vaidinti blogiečio. Po šio sprendimo vaidmuo atiteko Christopheriui Ecclestonui.

„Man užteko drąsos pasakyti „Gal kiek pasilaikysiu kokiam sultingesniam vaidmeniui“. Su manim apie šią galimybę nebuvo diskutuota ir aptarta iki tol, kol gavau patį pasiūlymą. O vėliau į mane kreipėsi dėl Streindžo. Paskaičiau komiksus ir šiek tiek nustebau, nes jis buvo labai senamadiškas, iš 8-ojo dešimtmečio. Maniau, kad jis nėra tinkamas MCU visatai ir nesupratau veikėjo. Tačiau, mane patikino, kad veikėjas bus šių laikų ir viskas bus prigretinta, nors esminės savybės, savigarba ir visa kita, bus išlaikyta“, – pasakojo aktorius.

Taigi, galima sakyti, jog aktorius per plauką išvengė nesėkmės ir tik dėl savo drąsos tapo vienu ryškiausiu personažu, dabar jau, multivisatoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles