S. King‘o kūrinys virs televizijos serialu

S. King‘o kūrinys virs televizijos serialu

Stephen‘as King‘as vienas garsiausių mūsų laikų rašytojų ir neabejotinas savo žanro klasikas. Šiurpulį keliančios ir milžiniško populiarumo knygos privalėjo susilaukti ekranizacijų, todėl šiandien jų jau netrūksta. Paskutinis filmas pagal rašytojo romaną susilaukė didelio pasisekimo, todėl jaučiamas suaktyvėjęs susidomėjimas ekranizuoti dar daugiau autoriaus kūrinių.

Neseniai paaiškėjo, jog kompanija „Cedar Park Entertainment“ įgijo teises ekranizuoti Stephen’o King‘o kūrinį „Kaulų bažnyčia“ (angl. „The Bone Church“). Kol kas planuojama, kad tai tūrėtų būti televizijos serialas, o ne filmas, tačiau keisčiausia, jog pats King‘o kūrinys yra labai trumpas ir eiliuotas, susidedantis iš mažiau nei 20-ies posmų. Kodėl kūrėjai nusprendė iš tokios trumpos medžiagos kurti televizijos serialą pasakyti sunku, bet akivaizdu, kad vietos interpretacijoms ir plėsti kūrybai netrūks, nes originalios medžiagos per mažai.

Paties kūrinio istorija taip pat keistoka: jis buvo publikuotas 2009 m. „Playboy“ žurnale, nors parašytas dar 1960 metais. Poemoje pasakojama istorija apie ekspediciją į džiungles, kurios metu buvo bandoma surasti paslaptingąją kaulų bažnyčią. Serialo pasirodymo data nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles