„DC“ komiksų ekranizacijos gali likti be humoro

„DC“ komiksų ekranizacijos gali likti be humoro

Studijos „Warner Bros.“ įnirtinga konkurencija su studijomis „Disney“ ir „Marvel“ dar labiau įsišaknys „DC“ komiksų visatoje. Buvo įvesta viena labai svarbi taisyklė, pradėsianti galioti nuo naujausio Zacko Snyderio filmo „Betmenas prieš Supermena. Teisingumo aušra“ pasirodymo – jokių juokelių. Būtent tokius žodžius taria studijos atstovai, kurie nenori tapatinti savo projektų su studijos „Marvel“ išleistomis komiksų ekranizacijomis.

Kaip teigia studijos šaltiniai, Zackas Snyderis ir jo komanda nori visose savo juostose išlaikyti rimtumą ir suaugusiems žmonėms skirtą atmosferą. Prisiminus Christopherio Nolano „Tamsos riterio“ trilogiją ir jos pateikimą, nenuostabu, kad kūrėjai vėl bando pateikti „DC“ komiksų ekranizacijas rimtuose rėmuose.

Dar viena rimtumo priežastis – kai 2011 metais studija pabandė pateikti komišką „Žaliojo žibinto“ su Ryanu Reynoldsu variantą, gavo aibę neigiamų atsiliepimų iš kritikų, žiūrovų ir komiksų gerbėjų. Maža to, filmas, kainavęs 200 milijonų dolerių, sugebėjo visame pasaulyje užsidirbti tik 220 mln., o tai studijai atnešė 100 mln. dol. nuostolius. Tuo tarpu itin niūrus ir ganėtinai rimtai atrodantis „Žmogus iš plieno“ leido kūrėjams gerai užsidirbti.

Studija „Warner Bros.“ jau suplanavo artimiausias „DC“ komiksų ekranizacijų datas iki pat 2020 metų ir jos atrodo taip:

2016 m. rugpjūčio 5 diena;
2017 m. birželio 23 diena;
2017 m. lapkričio 17 diena;
2018 m. kovo 23 diena;
2018 m. liepos 27 diena;
2019 m. balandžio 4 diena;
2020 m. balandžio 3 diena;
2020 m. birželio 19 diena.

Tarp projektų turi pasirodyti „Teisingumo lyga“, „Šazamas“, „Akvamenas“, „Nuostabioji moteris“, „Betmenas“ ir „Žmogus iš plieno 2“.

Artimiausia „DC“ komiksų ekranizacija apie Betmeno ir Supermeno akistatą pasieks viso pasaulio kino ekranus 2016 m. kovo 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Kinofanas / 2014 rugsėjo 1

    Labai teisingai daro, kadangi kiekvienas superherjus turi savo rimtus išgyvenimus, vaikyste, savo gilų pasaulį… Ir tokiems filmams humoras ne vieta, todėl bus perstatytas „Green Latern“ su charizmatiškesniu aktoriumi:)