Wesley’is Snipesas sutiko ketvirtą kartą suvaidinti Bleidą

Wesley’is Snipesas sutiko ketvirtą kartą suvaidinti Bleidą

Aktorius Wesley‘is Snipsesas ketvirtą kartą įkūnys patį populiariausią savo karjeros personažą – pusiau vampyrą, pusiau žmogų – Bleidą, kuris naktimis kovoja su kraujo ištroškusiais nakties klajūnais.

Aktorius, sugrįžtantis į didįjį kiną, kaip skelbiama, pasirašė sutartį, kurioje nurodyta, kad jo honoraras siekia tris milijonus dolerių, tačiau, jei projektas sulauks sėkmės, jis gaus kelis procentus nuo bendrų studijos pajamų. Tokiais principais vadovaujasi dauguma Holivudo aktorių, pvz. Tomas Cruise‘as, Tomas Hanksas, Robertas Downey‘is Jaunesnysis ar Bradas Pittas.

Pirmasis trilogijos filmas dienos šviesą išvydo 1998 metais ir tapo tikru hitu. Ypatingai šiltai filmą priėmė žiūrovai ir komiksų gerbėjai, todėl studija su džiugesiu anonsavo tęsinį, pasirodžiusį 2002 metais ir tada jį režisavo Guillermas Del Toro. Tai pati sėkmingiausia dalis apie juodaodį keršytoją. 2004 metais sulaukėme trečios, pačios prasčiausios ir nuostolingos dalies, kuri palaidojo aktoriaus Wesley‘io Snipeso karjerą. Jis pradėjo filmuotis mažabiudžečiuose filmuose, kurie iš karto keliavo į DVD lentynas.

Kada pasirodys naujas filmas apie Bleidą ir kas jį režisuos nepranešama, tačiau išvysti pasiilgtą aktorių didžiuosiuose ekranuose jau dabar galima nuėjus į trečiąją „Nesunaikinamų“ dalį, kurioje jis atlieka vieną pagrindinių vaidmenų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles