„Galaktikos sergėtojai“ – pelningiausias metų projektas

„Galaktikos sergėtojai“ – pelningiausias metų projektas

Studijos „Marvel“ ir „Disney“ projektas „Galaktikos sergėtojai“ tėvynėje tapo pačiu pelningiausiu 2014 metų filmų.

Juostai pavyko užsidirbti 262 milijonus dolerių ir tuo pačiu aplenkti tos pačios studijos kitą pagal komiksus kurta filmą „Kapitonas Amerikas. Žiemos karys“, kuris sustojo su 260 mln. dolerių. Tokiais tempais Žvaigždžių Valdovo vedama antiherojų kompanija turi visus šansus peržengti 300 milijonų barjerą ir tapti pirmu šį tikslą pasiekusiu filmu.

Pasaulinės filmo pajamos irgi stebina – šiuo metu juostai pavyko peržengti 500 mln. dol. ribą, iš kurių 37 mln. jam pavyko surinkti Jungtinėje Karalystėje ir 34 mln. Rusijoje. Stabiliai filmai žengia ir kitose šalyse, kurios jam neša nemažas sumas. Net Lietuvoje, kurioje komiksais paremtos ekranizacijos yra labai vangiai žiūrimos, filmas sugebėjo užsidirbti beveik 500 tūks. litų.

Pasaulyje dar liko didelių rinkų, kurių filmas kol kas nepasiekiė. Tarkim Kinija, kurioje, kaip numanoma, juosta gali užsidirbti per 100 milijonų dolerių ir Japonija, kurioj fantastinis žanras labai mėgstamas. Galiausiai „Galaktikos sergėtojai“ galimai galės pasidžiaugti itin solidžiu debiutu – apie 700 mln. dol. bendrų pajamų.

Antroji filmo dalis kino ekranus pasieks 2017 metais, liepos 28 dieną. Ją taip pat režisuos pirmosios dalies kūrėjas Jamesas Gunnas, o į pagrindinius vaidmenis tikrai sugrįš visi pirmojoje dalyje matyti aktoriai. Kaip numanoma, trečiasis filmas, kurio data dar tiksliai nežinoma, galės susijungti su kita „Marvel“ komiksų visata – „Keršytojais“.

 

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. VytautasM / 2014 rugsėjo 1

    Nu va kokia netikėta sėkmė. O prieš pasirodant kinuose buvo dvejonių, kad gali būti ir flop’as didelis. Ypač po pirmojo treilerio, kuris visai nedomino. Gerai, kai ir ne tęsinys pasiseka finansiškai, nors Marvel visgi 🙂
    Net įdomu dėl ko čia filmas taip aukštinamas. Nesu komiksų fanas, tai ir į kiną vargu ar eisiu, bet kai tiek gerų atsiliepimų sulaukė…DVD žiemą, tada ir reiks vertint 😀