Elizabeth Banks grįžta režisuoti „Aukštos klasės 3“

Elizabeth Banks grįžta režisuoti „Aukštos klasės 3“

Kaip darosi panašu, Angelina Jolie nėra vienintelė Holivudo aktorė, pamažu vaidybą iškeičianti į režisūros malonumus. Prie jos jungiasi ir Elizabeth Banks, debiutavusi kurdama „Aukštą klasę 2“ (angl. Pitch Perfect 2“). Tiesa, E. Banks pereina į režisūrą be skambių pranešimų, o tuo pačiu vaidinti irgi neatsisako. Taigi, gaunasi gana įdomus veiklų duetas. Kaip praneša „Variety“, po ilgų dvejonių aktorė ir režisierė nusprendė sugrįžti į akapelinį filmą „Aukšta klasė“ ir pratęsti istoriją.

Anksčiau E. Banks nebuvo tikra, ar tikrai grįš kurti trečiąją dalį. Viena priežasčių buvo ne itin palankūs kritikų vertinimai, bet didžiausią įtaką darė dar du projektai, kuriuos ji apsiėmusi režisuoti – jauniems suaugusiems skirto fantastinio romano „Raudonoji karalienė“ (angl. „The Red Queen“) ekranizacija ir „Čarlio angelų“ (angl. „Charlie‘s Angels“) perdirbinys. Tačiau pati studija „Universal“ uždegė šviesą trečiajai „Aukštos klasės“ daliai ir jau nustatė premjeros datą – 2017 metų rugpjūčio 4 diena.

Filmas tikrai neliks be savo pagrindinių žvaigždžių. Anna Kendrick, Rebel Wilson ir Brittany Snow jau sukirto rankomis su studija ir planuoja grįžti nusifilmuoti ir trečiajame filme apie akapela dainuojančias merginas ir jų nuotykius. Nors būkime nuoširdūs – visi šį filmą žiūri daugiau ar mažiau dėl Annos Kendrick. Bent jau vyrai. Daugiau nėra aišku, kas dar galėtų grįžti į projektą. Antrajame filme naująja „Belų“ nare tapo Hailee Steinfeld, tačiau kol kas nežinia, ar ji planuoja sugrįžti į gana pelningą ir visai sėkmingą franšizę.

„Aukšta klasė 2“, finansiškai buvo tikras hitas, todėl visai nenuostabu, kad studija nusprendė sukurti dar ir trečią dalį. Kainavęs vos 29 milijonus filmas per visą savo rodymo laikotarpį pelnė net 286 milijonus dolerių. Kaip tokio biudžeto filmui, rezultatas tiesiog pritrenkiamai geras.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles