Naujausiame „Venomo 2“ anonse iš arčiau susipažįstame su vienu žiauriausiu simbiotu

Artėjant filmo premjerai, kino studija „Sony“ paviešino antrąjį filmo „Venomas 2“ (angl. Venom: Let There Be Carnage“) anonsą. Priešingai nei pirmajame anonse, šiame didžiausias dėmesys skiriamas ne pačiam Venomui ar Edžiui Brokui, o bene žinomiausiam kosminiam parazitui-simbiotui Skerdikui (ar Karnedžui, sunku pasakyt, kaip veikėjas bus išverstas) bei jo atsiradimo istorijai.

Tiems, kurie nėra skaitę originalių komiksų, pirmasis „Venomo“ filmas galėjo sufleruoti, jog visi parazituojantys monstrai atsirado laboratorijoje, tačiau šis anonsas viską pakeičia. Ir nors atrodytų, kad „Venomas“ turi būti tamsus, niūrus ir tiesiog žiaurus (koks ir yra), jis kartu yra ir savotiška komedija su broliškos meilės elementais. Ir šis anonsas dar kartą tai patvirtina. Vis dar vyraus nejaukus juokingas santykis tarp Edžio ir kosminio drebučio, mėgstančio valgyti žmones.

Bet kaip parodo naujausias anonsas, šis tandemas išlaikomas ir vis dar sustiprinamas. Tuo pačiu, susipažįstame ir su psichopatu Klėtum Kesidžiu, kuris galiausiai ir tampa Skerdiku. Ir jau aišku, kad filmas bus be galo žiaurus, bus itin daug nepatogių vaizdų, bet, tuo pačiu ir išlaikoma komiksų atmosfera. Labai smagu, kad ši istorija bus artima originaliam turiniui ir galima manyti, jog filmas bus dar sėkmingesnis 2018-ųjų hito tęsinys, nei buvo galima tikėtis.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks sugrįžtantys aktoriai Tomas Hardy‘is (Venomas/Edis), Oskaro nominantė Michelle Williams. Prie jų prisijungia ir kelioms akimirkoms pirmame filme pasirodęs Woody‘is Harrelsonas, atliksiantis Skerdiko vaidmenį bei Naomi Harris. Na, o visą šį kolektyvą vainikuoja CGI karalius Andy‘is Serkis, kuris ir režisuoja „Venomą 2“.

„Venomas 2“ Lietuvos kino teatrus turėtų pasiekti rugsėjo 24 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles