Prie Luco Bessono filmo „Valerianas“ prisijungė atlikėja Rihanna

Prie Luco Bessono filmo „Valerianas“ prisijungė atlikėja Rihanna

Turbūt jau nieko nebestebina, kad prancūzų režisierius Lucas Bessonas yra vienas iš tų kino kūrėjų, kurie smarkiai reiškiasi socialiniuose tinkluose. Jis nerašinėja nesąmoningų pranešimų, tačiau karts nuo karto gerbėjus palepina įvairiomis nuotraukomis ar vaizdo įrašais iš filmavimo aikštelių. Taip vyksta ir su jo naujuoju filmu „Valerianas“ (angl. „Valerian“). Šįkart L. Bessonas savo „Instagram“ paskyroje paskelbė, jog prie naujojo jo filmo prisijungė populiari atlikėja Rihanna.

Vakar režisierius paskelbė, kad turi labai didelių žinių ir tos žinios iš ties nebuvo menkos. Savo „Instagram“ paskyroje jis parašė: „Rihanna filmuosis „Valeriane“!!!!!!… ir jos vaidmuo labai didelis! Aš labai džiaugiuos!!!“. Iš šauktukų kiekio tikrai akivaizdu, kad režisierius yra labai patenkintas naujuoju filmo priedu. Nenuostabu ir tai, kad beprotiškai populiari atlikėja gavo kažkokį svarbų vaidmenį juostoje.

Tai nebus pirmas kartas, kai Rihanna pasirodo kinuose. 2012 metų atlikėjos debiutas kine nebuvo toks jau šiltai priimtas. Suvaidinusi filme „Laivų mūšis“ (angl. „Battleship“) ji buvo kone nušvilpta kino mėgėjų ir kritikų, todėl į kino pasaulį koją vėl įkišo tik akimirkai juostoje „Dabar jau tikrai šikna“ (angl. „This Is the End“), miuziklo „Enė“ (angl. „Annie“) perdirbinyje ir įgarsino vieną veikėją šių metų animacinėje juostoje „Namai“ (angl. „Home“). Nežinia kaip bus su šiuo darbu, nes Rihanna nėra vienintelė moteris filme. Jau anksčiau buvo patvirtinta, kad projekte pasirodys ir sparčiai kino pasaulyje auganti Cara Delevigne, kuriai teko pagrindinės moters, Valeriano partnerės Laurelinos vaidmuo.

„Valerianas“ yra paremtas praėjusio amžiaus septintojo dešimtmečio prancūziškais komiksais. Mokslinės fantastikos filmas pasakos apie Valerianą ir jo aštrialiežuvę ir labai protingą partnerę Laureliną, kurie yra laiku keliaujantys agentai. Jų tikslas – 28-ajame amžiuje saugoti Žemę ir ją supančias planetas nuo blogiukų.

Filme taip pat turėtų pasirodyti Clive‘as Owenas ir Dane’as Dehaanas, kuris atliks pagrindinio veikėjo vaidmenį. „Valerianas“ kino teatrus pasieks 2017 metų liepos 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles