Kinuose vėl siautės „Skruzdėliukas ir Vapsva“

Praėjus trims metams po debiuto, pats mažiausias „Marvel“ superherojus Skruzdėliukas vėl sugrįš į kino ekranus ir kartu su savimi turės dar vieną padėjėją – Vapsvą. Likus pusmečiui iki premjeros, pasirodė pirmasis filmo „Skruzdėliukas ir Vapsva“ (angl. „Ant-Man and the Wasp“) anonsas, kuriame netrūksta veiksmo ir specialiųjų efektų.

Pirmajame anonse rodoma istorija iškart šiek tiek suglumina. Kadangi Skruzdėliukas buvo pasirodęs ir kitame „Marvel“ filme „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“), siužetinė linija šiek tiek pasimeta ir neaišku, kodėl Skotas Langas, Henkas Pymas ir Houp van Dain slepiasi nuo teisėsaugos ir nuolatos bėga. Bet, galbūt kažkam tai ir aišku. Vienu ar kitu atveju anonse jau dabar netrūksta detalių ir tai visai smagu. Ypatingai smagu dėl to, kaip yra žaidžiama su sumažinimu ir padidinimu. Tai lyg dar viena neatskleista „Marvel“ erdvė, kurią bus galima vystyti toliau.

Filmas, tradiciškai, pratęs jau kelerius metus visos kinematografinės visatos persipynimo vingius, tad reikia nepamiršti ir to, jog veiksmui labai didelę įtaką darys ir dar anksčiau pasirodę „Keršytojai: begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“). Iš esmės, pirmuoju anonsu tik dalinai pristatoma filmo idėja, bet apie ką bus filmas taip normaliai dar ir neaišku. Ir tai yra gerai.

Į juostą sugrįš daugybė žinomų aktorių. Tai pagrindinius vaidmenis atliekantys Paulas Ruddas su Evangeline Lilly, taip pat Michaelas Douglasas, Michaelas Pena ir kiti. Iš naujų veidų čia matysime tikrai ne ką prastesnių aktorių, kurių tarpe Michelle Pfeiffer, Laurence‘as Fishburne‘as, Randallas Parkas, Waltonas Gogginsas ir kiti.

„Skruzdėliukas ir Vapsva“ kinus pasieks jau liepos 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles