„Sony“ dėl „Interviu su diktatoriumi“ atšaukimo praras 75 milijonus dolerių

„Sony“ dėl „Interviu su diktatoriumi“ atšaukimo praras 75 milijonus dolerių

Dėl „Sony“ sprendimo atšaukti filmo „Interviu su diktatoriumi“ (angl. „The Interview“) rodymą kilo daugybė problemų. Pradėta kalbėti apie cenzūros sugrąžinimą, pasidavimą abejotinos kilmės grasintojams, kalbas apie nepagrįstą baimę ir panašius dalykus. Ir nors moralinė žala „Sony“ studijai yra didžiulė, neverta pamiršti, jog „Interviu su diktatoriumi“ jiems kirs per nagus ir finansiškai.

Kaip praneša „Variety“, filmas „Sony“ gali atsieiti netgi 75 milijonus dolerių. Anksčiau buvo pranešta, jog filmavimo darbams buvo išleisti maždaug 44 milijonai dolerių. Dar 36 milijonai buvo skirti filmo platinimui ir reklaminiam turui. Kadangi „Interviu su diktatoriumi“ premjera buvo numatyta per Kalėdas, dauguma išlaidų reklamai (maždaug 30 milijonų) buvo išleista jau prieš filmo atšaukimą.

Tai turėtų smarkiai kirsti per „Sony“ biudžetą. Kadangi filmas jau buvo pagamintas ir buvo ruošiamasi jo rodymui, draudimas negali padengti visų nuostolių, nes Holivude dažniausiai yra draudžiamasi tik nuo filmavimo metu įvykstančių nesklandumų. Todėl „Sony“, pastaruoju metu daugiausiai gyvenanti iš įvairių filmų frančizių, dėl šio originalaus projekto atšaukimo nukentės itin stipriai. Vis dar netyla kalbos, jog studija gali parduoti filmą vienai iš internetinių platformų, tokiai kaip „Netflix“ ar „Amazon“, tačiau šansų lieka vis mažiau, kadangi šių kompanijų vadovai taip pat gali išsigąsti galimų kibernetinių atakų.

Juolab kad ir „Sony“ dabar turi elgtis itin atsargiai. Penktadienį vakare pasirodė naujienos, jog „Sony“ gavo pranešimą iš jų duomenis pavogusių žmonių, jog studijos vadovai, atšaukdami filmą, pasielgė protingai, tačiau jeigu filmas kokiu nors būdu pasieks viešumą, kartu bus paviešinti dar slaptesni „Sony“ dokumentai. Penktadienį kartu pasigirdo pranešimų, jog studija iš oficialių puslapių šalina visus „Interviu su diktatoriumi“ anonsus ir siekia kuo greičiau atsiriboti nuo šių įvykių, ką padaryti bus itin sunku. Holivude pasigirsta vis daugiau kalbų, kad dėl tokių bailių „Sony“ poelgių studija praras daugelio žvaigždžių paramą ir pasitikėjimą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles