„Kristaus kančia“ galiausiai sulauks tęsinio

„Kristaus kančia“ galiausiai sulauks tęsinio

Jau kurį laiką sklido kalbos, kad pasaulį šokiravęs istorinis epas „Kristaus kančia“ (angl. „Passion of Christ“) sulauks antrosios dalies. Tiesa, iki šiol tai buvo tik menkos kalbos, kurias pats paskleidė režisierius Melas Gibsonas dar 2016 metais, reklamuodamas „Pjūklo keterą“ (angl. „Hacksaw Ridge“).

Dabar šiuos gandus jau patvirtino ir pagrindinį, Kristaus vaidmenį atlikęs aktorius Jimas Caviezelis. Jis teigė, kad sugrįš atlikti savo ikoninio vaidmens. „Yra dalykų, kurių negaliu atskleisti apie tęsinį, bet galit būti tikri, kad filmas tikrai šokiruos. Jis nuostabus. Dabar nesakysiu, apie ką jis bus, tačiau galiu patikinti, jog tai bus didžiausias filmas kino istorijoje“, – duodamas inteviu „Movieweb“ teigė aktorius.

Kaip pranešama, filmas turės kiek kitokį pavadinimą. Juosta vadinsis „Prisikėlimas“ (angl. „The Ressurection“) ir turėtų toliau plėtoti Kristaus istoriją po nukryžiavimo. Dar 2016 metais Melas Gibsonas tvirtino, kad nėra tikras dėl būsimos istorijos, nors davė suprasti, kad Kristus tikrai turėtų apsilankyti pragare. Išties, tai būtų labai įdomus ir smarkiai šokiruojantis siužeto vingis, ypač krikščioniškajai bendruomenei.

2004 metais pasirodęs pirmasis filmas, kuris, beje, buvo sukurtas hebrajų kalba, labai ilgai buvo pelningiausias R reitingo filmas. Kainavęs vos 30 milijonų, filmas visame pasaulyje uždirbo 611 milijonų dolerių ir dabar jį aplenkęs yra tik „Deadpool“. Kol kas dar neaišku, kas be Jimo Caviezelio sugrįš į filmą ar prie jo prisijungs, bet į režisieriaus kėdę taip pat grįš Melas Gibsonas, o scenarijų rašys Randallas Walace‘as, taip pat rašęs pirmosios dalies istoriją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles