Indoneziečių „Reido“ serija gauna į „Netflix“ keliaujantį perdirbinį

Indoneziečių „Reido“ serija gauna į „Netflix“ keliaujantį perdirbinį

Kultinės klasikos statusą įgavusi „Reido“ (angl. „The Raid“) serija sugrįš į „Netflix“, tačiau tai nebus trečiasis filmas, kurio gerbėjai šitaip laukia ir nesulaukia, o visiškai naujas perdirbinys. Nuo sėkmingo pirmojo filmo pasirodymo 2011-ias metais, Holivudas norėjo savojo „Reido“, tačiau jo planavimas vis baigdavosi nesėkme. Iki dabar.

Populiarus veiksmo žanro atstovas Michael Bay ir serijos režisierius Gareth Evans prodiusuos naująjį perdirbinį, o jį režisuos Patrick Hughes, kurio repertuare yra „Nesunaikinami 3“ (angl. „The Expendables 3“) bei abu „Žudiko Asmens Sargybinio“ (angl. „The Hitman‘s Bodyguard“) filmai. Veiksmas persikels iš Indonezijos į Filadelfiją, kur pagrindinis veikėjas narkotikų kartelių okupuotoje vietovėje medžios smulkius informantus, padėsiančius jam pasiekti organizacijos lyderį.

2011-ais metais pasirodęs „Reidas“ ir taip pat stiprus jo tęsinys nesukėlė finansinių bangų, tačiau jie iki dabar yra šlovinami kaip vieni geriausių praeito dešimtmečio veiksmo filmų dėl itin žiaurių, adrenaliną sukeliančių, Indonezijos kovų menais paremtų susidūrimų. Nors istorija paliko vietos trečiam filmui, režisierius atsisakė jį kurti ir užsiėmė kitais projektais. Vienas iš jų – „Havoc“ su Tom Hardy, pasirodys šiais metais. O „Netflix“ perdirbiniui tenka sunki užduotis patenkinti labai aukštus serijos standartus bei gerbėjų lūkesčius.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles