Pirmame anonse „Marvel“ pristato naują superherojų – „Mėnulio riterį“

Studija „Marvel“ ir toliau tęsia savo išplėstinės visatos pristatymą bei prie jau žinomų herojų prijungia naujus, dar nematytus veidus. Pirmajame „Mėnulio riterio“ (angl. Moon Knight) anonse išvystame Oscaro Isaaco vaidinamą Marką Spektorą, kuris tampa Mėnulio riteriu. Kartu išvystame ir mitinę būtybę, kuri ir tam tikra prasme sukuria šį herojų – Egipto mėnulio dievą Chonsą. Tiesa, turbūt verta paminėti, kad tai bus ne filmas, o serialas, rodomas per Disney+ platformą.

Iš pirmo žviglsnio, galima manyti, jog sulauksime kažko panašaus į „WandaVision“ serialą, kuriame paralelės tarp realaus pasaulio ir psichologinių svyravimų pritvindytos alternatyvios realybės persipins ir veikėją padarys dar įdomesnį. Ką dar sužinome iš anonso, tai kad „Marvel“ nežada atskleisti siužeto vingių ir iš esmės parodo tik daug įvairių vaizdų bei įdomių veikėjų, tačiau apie juos sužinosime tik žiūrėdami serialą.

Tiems, kurie nėra susipažinę su Mėnulio riteriu, greičiausiai, prireiktų priešistorės. Pagal originalų komiksų turinį, istorija sukasi apie Marką Spektorą, kuris yra mirtinai sužeidžiamas Egipte ir miršta prie Dievo Chonso statulos kojų. Taip jau nutinka, kad Chonsu atgaivina Marką ir jis tampa Chonsu kumščiu, Dievo įsikūnijimu mirtingajame, kuris tampa savotišku blogiečiu. Taip Markas įgauna asmenybės susidvejinimą, kai nė viena pusė nėra atsakinga už kitos veiksmus. Gal dėl to anonse ir matome, kad eidamas miegoti Markas pririša save prie lovos. Viena esminių Mėnulio riterių istorijų buvo sukurta Jasono Aarono ir Edo McGuinesso „Keršytojų“ pasaulyje, kai Markas nesuprasdamas padėjo Dievui užkariauti pusę pasaulio. Tačiau, iš trumpo aprašymo galime susidaryti įspūdį, apie ką bus serialas, nors ir nežinome, kokie pažįstami galimi veikėjai jame pasirodys.

Oficialiame aprašyme skelbiama „Naujas pasaulinių nuotykių serialas pasakos apie sudėtingą herojų, kurį kankina susidvejinusios asmenybės sutrikimas. Kelios jame apsigyvenusios asmenybės atsidurs Dievų kare, vykstančiame tarp šiuolaikinio ir senovės Egipto“. Iš tiesų, labai intriguojančiai skambantis aprašymas, o prie viso to prisideda ir esminį blogietį įkūnysiantis Ethanas Hawke‘as, tačiau konkrečiai dar sunku pasakyti, kas ir kurioje pusėje atsidurs.

Serialas debniutuos Disney+ platformoje kovo 30 dieną.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles