Hulkas Hoganas planuoja prisijungti prie „Nesunaikinamųjų“ būrio

Hulkas Hoganas planuoja prisijungti prie „Nesunaikinamųjų“ būrio

Didžiausias nostalgijas kelianti filmų, galima sakyti, franšizė „Nesunaikinami“ (angl. „The Expendables“) pagal planus turėjo pasibaigti jau su trečiąja dalimi, kuri nepatiko nei kino kritikams, nei žiūrovams. Ir nepaisant to, visos šios idėjos autorius Sylvesteris Stallone nusprendė taško dar nedėti. Kaip jau galima suprasti, bus ir ketvirtasis filmas. Kaip praneša portalas „Screenrant“, filmui jau galimai rastas ir pagrindinį juostos blogietį įkūnysiantis senųjų laikų aktorius – Hulkas Hoganas.

Duodamas interviu „Wrestling Inc.“ H. Hoganas teigė, kad seni ryšiai su S. Stallone padės jam šiek tiek atgaivinti karjerą Holivude. „Kalbėjau telefonu su Slajum [Stallone] apie ketvirtą „Nesunaikinamų“ dalį. Bandėm sugalvoti, kaip galėtume mane paversti pačiu didžiausiu blogiečiu. Na žinot, Stallone suteikė man pirmąją progą kine prieš daugelį metų ir nuo to laiko esame labai geri draugai. Gerai pabendravome, aptarėme galimybes. Ar vis dar galiu bėgti ir šokinėt? Nebe taip greitai ir aukštai, bet Holivude turėtų atsirasti koks kaskadininkas, galintis man pagelbėt“, – pasakojo H. Hoganas.

Ir iš tiesų, būtent S. Stallone prisikvietė H. Hoganą į kiną, kai pirmą kartą kartu suvaidino filme „Rokis 3“ (angl. „Rocky III“) 1982 metais. Seni draugiški santykiai leidžia H. Hoganui gana lengvai patekti į franšizę. Ir tai galima pagrįsti Stallones sprendimu į filmą pakviesti Dolfą Lundgreną, Wesley Snipesą ar Antonio Banderasą, su kuriais jis yra dirbęs kituose ankstesniuose filmuose.

Na, o jei H. Hoganas išties taps blogiečiu, jam teks prisijungti prie tikrai žinomų aktorių gretų – Jeano Claude‘o Van Damo ir Melo Gibsono.

Ir nors auditorija jau trečiame filme realiai parodė, kad nebenori daugiau tęsinių, S. Stallone nenuleidžia rankų ir tikisi pasitempti kurdamas ketvirtąją dalį. Nieko nuostabaus, visa „Nesunaikinamų“ trilogija sugebėjo uždirbti per 800 milijonų dolerių visame pasaulyje. Kaip tokio tipo filmams, tai tikrai nemaža suma.

Kol kas apie išleidimo datas ir kas vėl prisijungs ar sugrįš dar nekalbama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles