„Netflix“ pristato kelionę laiku filme „When We First Met“

Aktorius Adamas Devine’as paskutiniuoju metu dirba su keliais „Netflix“ projektais, o vienas iš jų – komedija „When We First Met“. Televizijos platforma „Netlifx“ ta proga pasidalino pirmuoju, filmą pristatančiu anonsu.

Panašu, jog žiūrovai galės mėgautis dar viena komedija, kurios siužetas bus paremtas kelionėmis laiku ir kažkuo primins jau klasika tapusią juostą „Švilpiko diena“ (angl. „Groundhog Day“). A. Devine‘as vaidins jauną vaikiną sutikusį savo svajonių merginą Avery ir sužavėjusį ją pirmojo pasimatymo metu. Deja, tai nakčiai nesibaigus kaip tikėtasi jie lieka draugais, o po kelerių metų Avery išteka už kito vyro. Tuomet įvyksta pagrindinis filmo lūžio taškas – A. Devine‘o personažas supranta, jog nuotraukų darymo kabina, kurioje jis ir Avery kadaise fotografavosi yra laiko mašina. Taigi, kelionė laiku prasideda, o vaikinas turės tą pačia diena išgyventi vėl ir vėl – kol išsiaiškins ką tą lemtingą naktį jis padarė blogai.

Filme be A. Devine‘o vaidins Alexandra Daddario, Noureen DeWuld, Andrew Bacheloras, Robbie Amellis ir kiti. Jusota pasirodys vasario 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles