„20th Century Fox“ atsiklaupė prieš „Marvel“

„20th Century Fox“ atsiklaupė prieš „Marvel“

Kino studijos „20th Century Fox“ atstovai veda slaptas derybas su studija „Marvel“ dėl bendradarbiavimo su būsimais „Marvel“ komiksais paremtais projektais. Apie tai, remiantis anoniminiais šaltiniais, praneša portalas „Comicbook“.

„Gavau iš kelių šaltinių informacijos apie tai, jog studija „Fox“ veda kažkokias derybas su studija „Marvel“. „Fox“ labai įnirtingai bando įtikti „Marvel“, tačiau kada bus pasirašyta kokia nors sutartis, nežinoma. Gali praeiti ir keleri metai. Tačiau akivaizdu, jog „Fox“ labai nori susidraugauti su „Marvel.“, – tvirtino vienas iš informatorių

Kol kas nėra jokių oficialių pranešimų iš pačių kino studijų, tačiau tikėtina, jog „Fox“ gali prašyti pagalbos pas komiksų ekranizacijų galiūnę „Marvel“. Panašiai pasielgė studijos „Sony Pictures“ vadovai, kurie pradėjo bendradarbiavimą su „Marvel“ dėl naujojo „Žmogaus-voro“ (angl. „Spider-Man“) filmo.

Apie kokius filmus gali eiti kalba, nežinoma. Galima tik spėlioti, jog tai patyręs finansinį fiasko „Fantastiškas ketvertas“ (angl. „Fantastic Four“) ir „Iksmenai“ (angl. „X-Men“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles