„Dėl mūsų likimo kaltos žvaigždės“ aktorius Anselis Elgortas vaidins kultinio žaidimo ekranizacijoje

„Dėl mūsų likimo kaltos žvaigždės“ aktorius Anselis Elgortas vaidins kultinio žaidimo ekranizacijoje

Kino studija „Warner Bros.“ vėl planuoja imtis kultinio stalo vaidmenų žaidimo „Drakonų požemis“ (angl. „Dungeon & Dragons“) ekranizacijos. Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, pagrindinį vaidmenį filme studija nori patikėti aktoriui Anseliui Elgorui.

Filmo režisieriumi tapo žinomas iš „Šiurpuliukų“ (angl. „Goosebumps“) kino kūrėjas Robas Lettermanas. Jis jau turi užbaigtą scenarijų ir planuoja pradėti juostos kūrimo procesą jau šių metų gale.

Populiarusis stalo vaidmenų žaidimas pasirodė 1974 metais. Taip pat buvo pasirodžiusi ir kompiuterinė žaidimo versija. Pirmą kartą jis į didžiuosius kino ekranus buvo perkeltas 2000 metais. Tada pagrindinius vaidmenis filme atliko Jeremy‘is Ironsas, Zoe McLellan, Justinas Whalinas, Marlonas Wayansas ir kt. aktoriai. Juosta buvo labai šaltai sutikta tiek žiūrovų, tiek kino kritikų. Filmas taip pat patyrė finansinį fiasko užsidirbdamas visame pasaulyje vos 33 mln. dolerių.

Anselis Elgortas žiūrovams labiausiai žinomas iš kino frančizės „Divergentė“ (angl. „Divergent“) ir romantinės dramos „Dėl mūsų likimo kaltos žvaigždės“ (angl. „The Fault of Our Stars“). Artimiausiu aktoriaus projektu taps 2017 metais pasirodysiantis veiksmo trileris „Mažylis vairuotojas“ (angl. „Baby Driver“).

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Artūras / 2016 birželio 29

    Klaida įsivėlė. „Dungeon & Dragons“nėra kultinis kompiuterinis žaidimas. Kultinis yra stalo vaidmenų žaidimas ir jis pasaulį išvydo tikrai 1974 m. Kompiuterinis žaidimas irgi yra, bet išleistas kur kas vėliau ir kultiniu nelaikomas. Plačiau čia: https://en.wikipedia.org/wiki/Dungeons_%26_Dragons