„Disney“ pavėlina didžiausias savo filmų franšizes

„Disney“ pavėlina didžiausias savo filmų franšizes

Vis dar besitęsiantis rašytojų streikas ir jo pasekoje vykstantys produkcijos stabdžiai privertė „Disney“ studiją atkelti didžiąsias savo filmų franšizes.

Sustojus „Ašmenų“ (angl. „Blade“) bei „Thunderbolts“ kūrimui, natūralu, kad paskui juos sekė tolimesni „Marvel“ filmai. Šie du projektai, kartu su ketvirta Kapitono Amerikos dalimi, yra nustumti keliais mėnesiais į priekį, o didžiųjų Keršytojų filmų „The Kang Dynasty“ bei „Secret Wars“ premjeros atidedamos visiems metams. Netikėta staigmena yra trečiasis Deadpool filmas, jam taip pat buvo prognozuotas uždelsimas, kai paaiškėjo, kad rašytojų streikas taip pat suvaržys jo produkciją ir galimai neleis aktoriui Ryan‘ui Reynolds‘ui improvizuoti filmavimo aikštelėje. Tačiau „Deadpool 3“ pasirodys pusmečiu anksčiau, peršokdamas iš kitų metų lapkričio į gegužę.

Didelius delsimus patyrė ir būsimieji „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) filmai. Planas buvo išleisti po naują dalį kas du metus, tad trečiojo filmo būtume sulaukę 2024-ųjų pabaigoje. Dabar jo lauksime papildomus metus. „Įsikūnijimas 3“ nustumtas į 2025-ųjų gruodį, „Įsikūnijimas 4“ dar toliau į 2029-uosius, o „Įsikūnijimą 5“ pamatysime geriausiu atveju 2031-aisiais. Bent jau šiuo atveju rašytojų streikas nėra atidėliojimų priežastis, trečioji dalis jau yra nufilmuota. Kūrybinė komanda teigia norinti skirti daugiau laiko post-produkcijai ir specialiųjų efektų tobulinimui.

Taip pat yra kepami trys „Žvaigždžių Karų“ (angl. „Star Wars“) projektai. „Disney“ taip ir nepasakė kas tai per filmai ir apie ką jie bus, bet jie irgi nustumti tolyn. Visų trijų projektų datos numatytos tarp 2026-2027-ų metų.

Ir tarp likusių rimtesnių projektų, „Disney“ patvirtino, kad vaidybinis „Vajana“ (angl. „Moana“) perdirbinys su Dwayne Rock Johnson‘u pasirodys 2025-ų vasarą, o kitais metais gausime 2013m. „Piktųjų Numirėlių“ (angl. „Evil Dead“) bei „Mirties Namų“ (angl. „Don‘t Breathe 2“) režisieriaus Fede Alvarez‘o naują „Svetimo“ (angl. „Alien“) filmą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles