Antrasis „Žmogus-voras: Nėra kelio atgal“ anonsas atskleidžia multivisatą

Šįkart ilgai laukti nereikėjo. Filmo  „Žmogus-voras: Nėra kelio atgal“ (angl. Spider-man: No Way Home) kūrybinė komanda šįkart nebeerzino gerbėjų ilgu laukimu ir pristato antrąjį anonsą, kuris yra tikras saldainiukas šio superherojaus gerbėjams. Tiesą sakant, bet kuriam superherojų filmų fanui tai yra tikras pasitenkinimas, nes su šiuo anonsu mes tikrai užsitvirtiname – turime multivisatą ir ji tikrai viską sudrebins.

Antrajame anonse galiausiai sulaukiame to, ko tikrai labai laukėme – visų būsimo filmo blogiečių. Ir šįkart jų yra daugiau, nei buvo galima manyti, viso 5. Bent jau kol kas, nes esame labai arti Žiauriojo šešeto. Tai Daktaras aštuonkojis (Alfredas Molina), Žaliasis goblinas (Willemas Dafoe), Elektro (Jamie Foxxas), Smėliažmogis (Thomas Hadenas Churchas) ir anksčiau vos užuomina buvęs Driežas (Rhysas Ifansas). Iki pilno komplekto trūksta tik Venomo, o šansų jam pasirodyti yra, jei jau matėte antrąjį Venomo filmą. Beje, prie viso to norisi atkreipti dėmesį būtent į Elektro veikėją. Anonse matome, kad šįkart J. Foxxo personažas nebus absurdiškai mėlynas, koks buvo „Nuostabiajame Žmoguje-vore 2“, o kostiumas ir jo galios bus labai artimos originaliai komiksų išvaizdai – spalvotas, bet tamsus kostiumas su žaibų… žvaigždine aura? Bet kuriuo atveju, jau dabar jaučiasi, kad „Marvel“ uždėjo savo leteną ant veikėjų ir filmas bus itin kokybiškas.

Prie viso to, anonsas atskleidžia dar vieną įdomų dalyką. Be jau tradicinių Žmogaus-voro kostiumų išvysime ir juodąjį kostiumą, o su juo ir savotišką galimybę valdyti Daktaro Streindžo portalus arba magiją. Kol kas sunku pasakyti, kas tai yra, tačiau atrodo – labai įspūdingai. Be to, nesame visiškai tikri, ar po juoduoju kostiumu slepiasi būtent Tomas Hollandas. Galima suprasti, kad vienas Žmogus-voras prieš tiek blogiečių nepastovės, o santykiai su Daktaru Streindžu neatrodo visiškai šilti, tad jei iš multivisatų veržiasi blogiečiai, gal, visgi, sulauksime ir kokio kito Žmogaus-voro. O kad jau Andrew Garfieldas užkietėjęs neigia savo dalyvavimą filme, galbūt tai bus Tobey Maguire’as? O gal sulauskime naujo veikėjo – Mileso Moraleso? Po šio anonso iškyla dar daugiau klausimų ir norisi kuo greičiau sulaukti filmo, kuris pasirodys prieš pat didžiąsias metų šventes.

Be visų gandų apie galimus Žmogaus-voro padėjėjus yra ir dar vienas, jog filme pasirodys Charlie’io Coxo veikėjas – Drąsiaširdis. Ir šis gandas yra labai logiškas, mat po antrojo filmo jaunajam Piteriui Parkeriui teks bent kažkiek laiko mindyti teisėsaugos slenksčius. Kadangi dieninis Drąsiaširdžio darbas yra būtent advokatas, yra didelė tikimybė ir jį išvysti filme. Ir nors sklido kalbos, kad pamatysime jį naujausiame anonse, atrodo, kad tai nepasitvirtino.

Filme tikrai pasirodys esamos visatos Tomas Hollandas, Zendaya, Daktarą Streindžą įkūnijantis Benedictas Cumberbatchas, Marisa Tomei ir kiti matyti jaunieji aktoriai. Tačiau prie jų prisijungs ir kitų visatų veikėjai – tai Alfredas Molina, J. K. Simmonsas ir Elektro suvaidinęs Jamie Foxxas, o kartu ir Žaliasis goblinas Willemas Dafoe. Ir tai tik oficialiai paviešinta informacija, kurie neabejotinai dar pildysi. Bet užteks kalbų, geriau šimtą kartų peržiūrėti, o ne skaityti!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles