Billas Murray‘us drebins Afganistano žemę pirmajame „Rokas Kasbahe“ anonse

Studija „Open Road Films“ paviešino pirmąjį savo būsimo projekto „Rokas Kasbahe“ (angl. „Rock the Kasbah“) anonsą, kuriuo pristato dar vieną netipinį savo filmą. Netipinį tuo, kad „Open Road Films“ visuomet užsiima kuruoti pačių įvairiausių žanrų filmus, kurie yra išskirtiniai savo scenarijumi ir retai primena kažkokį kitą filmą. Tokia bus ir ši juosta.

„Rokas Kasbahe“ pasakos istoriją apie roko muzikantų vadybininką Ričį Lanzą, turintį auksinę ausį ir neeilinius sugebėjimus atrasti muzikinius talentus. Bėda ta, kad amžius jį privedė prie ne pačių geriausių laikų. Su paskutiniąja savo žvaigžde į turą Afganistane susiruošęs agentas lieka be atlikėjos, pinigų ir paso. Ieškodamas kelio namo Ričis susipažįsta su pamišėliu grupe, kurie padeda jam atrasti dar viena nenušlifuotą talentą. Ir taip agentui kyla mintis išpopuliarinti nuostabaus balso savininkę ir padaryti ją žvaigžde, nors niekas jos tokia dar nemato.

Pirmajame anonse trumpai parodomi keli vaizdai iš būsimo filmo ir panašu, kad sulauksime tikrai smagios komedijos. Labai netradicinis pasakojimas, kuriame begalės Islamą propaguojančių žmonių. Kaip žinia, tokie žingsniai visuomet labai rizikingi, todėl nežinia, kokia bus musulmonų reakciją. Nepaisant to, filmas atrodo tikrai lengvas ir jokių religinių ar politinių peripetijų neiššaukiantis, todėl Billo Murray‘aus išsidirbinėjimai priverčia kvatoti net ir žiūrint anonsą. Išties netipiniai vaizdai ir netipine istorija, tad įdomu, koks bus filmas.

Filmą režisuoja Barry‘is Levinsonas, o scenarijų juostai sukūrė Mitchas Glazeris. Pagrindinius vaidmenis juostoje sukurs Billas Murray‘us, Kate Hudson, Zooey Deschanel, Danny‘is McBride‘as, Bruce‘as Willisas, Scottas Caanas ir kiti aktoriai.

Planuojama, kad „Rokas Kasbahe“ kinus pasieks šių metų spalio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles