Kennethas Branagh nėra tikras, ar naujajame C. Nolano filme suvaidino blogiuką

Kennethas Branagh nėra tikras, ar naujajame C. Nolano filme suvaidino blogiuką

Britų aktoriui ir režisieriui Kennethui Branagh nebuvo kliūtis klasikines Williamo Shakespeare’o pjeses perkelti į kino ekraną – tą jis padarė su „Henriku V“ (angl. „Henry V“, 1989 m.), „Daug triukšmo dėl nieko“ (angl. „Much Ado About Nothing“, 1993 m.), „Hamletu“ (angl. „Hamlet“, 1996 m.), „Tuščiomis meilės pastangomis“ (angl. „Love’s Labour’s Lost“, 2000 m.),  ir „Kaip jums patinka“ (angl. „As You Like It“, 2006 m.). Tačiau panašu, kad šifruoti W. Shakespeare’o senovinę kalbą – vienas juokas, palyginus su Christopherio Nolano scenarijumi, kadangi net ir perskaičius daugybę kartų, aktoriaus neapleido beveik hamletiškas klausimas.

Pavyzdžiui, atrodytų paprastas klausimas – ar K. Branagh personažas naujajame C. Nolano filme „Tenet“ yra blogas? Jei filmo anonsas leidžia tuo suabejoti, tai pats aktorius iš viso nėra tuo įsitikinęs. Duodamas interviu britų leidiniui „Total Film“, jis pasakojo apie C. Nolano rašyto scenarijaus sudėtingumą ir kompleksiškumą. „Aš visai nejuokauju, skaičiau šį scenarijų daugiau kartų, nei bet kokio kito projekto, kuriame man teko dirbti. Tai buvo maždaug tas pats, kas kasdien spręsti „New York Times“ kryžiažodžius“. Pakankamai įspūdingas pareiškimas – juolab žinant tą faktą, kad K. Branagh aktoriaus karjera tęsiasi jau beveik 40 metų.

Taigi, nors „Tenet“ anonsas ir leidžia susidaryti įspūdį, kad K. Branagh šįkart vaidina antagonsitą, pats aktorius įspėja C. Nolano kūrybos gerbėjus, kad žiūrint filmą viskas atrodys kitaip. Kaip paaiškino K. Branagh: „Atsižvelgiant į jo prigimtį (kadangi Chrisas [Nolanas] tam tikra prasme čia išradinėja dviratį), daugybė žmonių pradėjo Johno Davido Washintono personažą įsivaizduoti abiem tikėtinais būdais… Taigi galite manyti, kad aš ten būsiu antagonistas, bet tada [istorija] klostosi ne visai taip, kaip galima tikėtis, kad ji turėtų plėtotis. Tad aš nuolat kalbėdavausi su Christopheriu Nolanu apie savo personažą, kadangi jo evoliucija nebuvo „įšaldyta“. Tai buvo ištisa nuolatinių siurprizų serija“. Kita vertus – ar galėtume tikėtis ko nors kito iš C. Nolano?

Tad norint sužinoti, koks iš tiesų „Tenet“ filme yra K. Branagh personažas, laukti liko ne tiek ir daug – filmo premjera, nepaisant pandemijos ir karantino, išlieka stabili – liepos 17 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles